Szczecin/Weekend_100º: Matthew Silver – performance

Zdjęcie: Szczecin/Weekend_100º: Matthew Silver – performance

Wersja do druku

Udostępnij

Śmiech jest zaraźliwy. Energia przemieszcza się we wszechświecie niczym fale na wodzie. Kiedy traktujemy siebie samych zbyt poważnie, blokujemy ten potężny przepływ, lecz Matthew Silver stara się przełamać tę tamę, którą wzniosło społeczeństwo i przypomnieć światu, że śmiech jest w porządku. A im więcej będziemy się śmiać, tym szczęśliwszy będzie świat.

Matthew Silver: „Niektórzy uznają mnie za bredzącego szaleńca, pompatycznego “artystycznego” hipstera lub spragnionego uwagi dziewięciolatka. Lecz ludzie ci nie rozumieją jaka jest rola klauna w społeczeństwie. Możemy oszukiwać się, sądząc, że wiemy wszystko, nieustannie dążąc do doskonałości w społeczeństwie, które wymaga cywilizowanej, pracowitej, poważnej jednostki. Nie możemy być doskonali. Jeśli damy sobie szansę na niedoskonałość, być może będziemy potrafili pozwolić przeszkodom, by uczyniły nas pokorniejszymi – a nie sztywniejszymi. W końcu zdołamy na tyle osłabić naszych strażników, że dotrzemy do naszej najbardziej podstawowej potrzeby: dawania i otrzymywania miłości“.

Więcej o artyście

Wstęp wolny.

Prezentacja performansu w Piwnicy Kany.

Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 91 434 15 61 lub drogą elektroniczną: paula@kana.art.pl (od poniedziałku do piątku między 9 a 15); zakup i odbiór biletów w Piwnicy Kany.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 21:00

Szczecin: Ośrodek Teatralny KANA, pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close