Szczecin/Weekend_100º: Tina Pfurr – spotkanie z dyrektorką Ballhaust Ost

Zdjęcie: Szczecin/Weekend_100º: Tina Pfurr – spotkanie z dyrektorką Ballhaust Ost

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Weekendu _100º w Szczecinie odbędzie się spotkanie z Tiną Pfurr – dyrektorką Ballhaus Ost w Berlinie.

Ballhaus Ost

Założony w 2006 roku, Ballhaus Ost to niezależna scena służąca prezentacji teatru, performansu i tańca. Ośrodek znajduje się przy Pappelallee 15 w berlińskiej dzielnicy Prenzlauer Berg. Pod kierownictwem artystycznym Tiny Pfurr i Daniela Schradera zapewnia miejsce zarówno dobrze znanym, jak i wciąż jeszcze nieznany artystom bogatej i żywej, niezależnej sceny teatralnej Berlina.

Tina Pfurr – urodzona w 1980 roku. Oprócz współpracy w roli aktorki, performerki i narratorki z takimi artystami jak Gob Squad, Rene Pollesch (od 2001), Pfurr stworzyła również kilka spektakli autorskich, m. in. Mein Weg trifft 15 Minuten Ruhm dla Rollende Road Schau, Volksbühne am Rosa-Luxemburg-Platz, 2005 lub mini-musical unbekannt together!. Od 2003 roku działa jako niezależna producentka przedstawień teatralnych i słuchowisk radiowych, m.in. dla Paula Plampera, agentur kriwomasow, vorschlag: hammer i Helene Hegemann. Od 2011 roku razem z Danielem Schraderem należy do artystycznego zespołu kierującego Ballhaus Ost.

Wstęp wolny.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Szczecin: Ośrodek Teatralny KANA, pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close