Szczecin/XLIX Przegląd Teatrów Małych Form „Kontrapunkt”: Ivo Dimchev „P Project”

Zdjęcie: Szczecin/XLIX Przegląd Teatrów Małych Form „Kontrapunkt”: Ivo Dimchev „P Project”

Fot. Arya Dil

Wersja do druku

Udostępnij

Ivo Dimchev to bułgarski choreograf i performer, laureat wielu międzynarodowych nagród w kategorii tańca oraz teatru, a także wykładowca w szkołach teatralnych i szkołach tańca (m.in. w Budapeszcie, Antwerpii, Bernie i Wiedniu) oraz twórca i dyrektor Humarts Foundation w Bułgarii. Jego występy określane są mianem kolorowej mieszanki performansu, tańca, teatru, muzyki, fotografii i rysunku. Projekt P to interaktywny performans, oparty na kilku słowach na „p” (takich jak „pianino”, „policja”, „poezja”). Publiczność zostaje zaproszona na scenę, by pisać improwizowaną poezję, którą grający na pianinie performer przekształca w piosenkę. Uczestnicy występu otrzymują wynagrodzenie.finansowe. (www.ivodimchev.com)

Ivo Dimchev: „Poza rozrywką, którą zwykle mamy podczas spektaklu, chciałbym, aby ten performance pomógł nam trochę przełamać niektóre z tabu, jakimi są dla nas pieniądze, wartość i zadowolony autorytet w kontekście sztuki performerskiej.”.

pomysł i muzyka – Ivo Dimchev
opracowanie oprogramowania – Matteo Sisti Sette

występują: Ivo Dimchev i osoby z widowni

Koprodukcja z Impulstanz Vienna, Kaaitheater, Trouble festival (Les Halles), Hebbel Theater (Berlin), Volksroom, Humarts Foundation, Frascati (Amsterdam)
Dofinansowanie: Flemish Community in Belgium

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:15

Szczecin: Teatr Polski w Szczecinie, ul. Swarożyca 5

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close