Tarnów/II Festiwal Teatrów Tańca Scena Otwarta: Cullberg Ballet (Szwecja) „JJ’s voices”

Zdjęcie: Tarnów/II Festiwal Teatrów Tańca Scena Otwarta: Cullberg Ballet (Szwecja) „JJ’s voices”

Z materiałów festiwalu Scena Otwarta

Wersja do druku

Udostępnij

Na Scenie Otwartej artyści zaprezentują spektaklJJ’s Voices, którego autorem jest kanadyjskichoreograf, improwizator i dyrektor artystyczny grupy Par B.L.eux Benoît Lachambre. Kanwąspektaklu jest legendarna twórczość Janis Joplin – jej przejmująca muzyka, ale także zawartew tekstach jej piosenek znaczenia – dążenie do wolności; cena, jaką płacimy za jej osiągnięciei w końcu zagrożenia, z jakimi konfrontujemy się raz wolność uzyskując.


Będący częścią Szwedzkiego Narodowego Teatru Tournée Cullberg Ballet jest jedną z bardziejoczekiwanych gwiazd Festiwalu. Niebywałe umiejętności techniczne tancerzy, plejada scenicznychosobowości oraz choreograficzny wkład artystów z całego świata od blisko pięćdziesięciu lat stawiazespół w światowej czołówce tańca współczesnego. Dzięki artystycznemu kierownictwu Anny Gripod 2006 r. zespół współpracował twórczo z takimi postaciami, jak Mats Ek, Johan Inger, CrystalPite, Alexander Ekman, Ina Christel Johannessen, Jefta van Dinther, Tilman O’Donnell i MelanieMederlind.

Bilety: sektor A 40zł/ sektor B 30zł/ sektor C 20zł/ sektor D 10zł
Karnety festiwalowy: 180 zł /sektor B/, 270 zł /sektor A/

Sprzedaż irezerwacja: kasa CSM czynna od 10.00 do 20.00, ul. Traugutta 1, Tarnów, tel.14 633 46 04


KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, 33-101 Tarnów

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close