Tarnów/II Festiwal Teatrów Tańca Scena Otwarta: „Man in E.motion 2” – wystawa zdjęć

Zdjęcie: Tarnów/II Festiwal Teatrów Tańca Scena Otwarta: „Man in E.motion 2” – wystawa zdjęć

Wersja do druku

Udostępnij

Man in E.motion 2jestwystawą fotograficzną, ale trochę inną ze wzglądu na format. Próbująca wtargnąć wprzestrzeń publiczną miasta zobrazem iruchem, który zwykle potrzebuje zupełnie „nieulicznej” otoczki. Na billboardach zaprezentujemy fotogramy pochodzące zprzedstawień baletowych, pokazów modern dance, rożnych zdarzeń teatralno-tanecznych utrwalających to, co niezmiennie wtańcu fascynuje – ruch, piękno ciała, emocje przekazywane przy pomocy środków, które są wspólne iczytelne dla wszystkich, ale osiągalne dla niewielu. Autorami są znakomici fotograficy: Janusz Matuszewski, który od lat dokumentuje to co dzieje się na scenach tanecznych wPolsce, Mirka Maruszak – związana zPolskim Teatrem Tańca wPoznaniu, Ewa Krasucka – fotografująca spektakle Teatru Wielkiego wWarszawie, czy Marta Ankiersztejn – związana zInstytutem Muzyki iTańca.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close