Tarnów/ Scena Otwarta 2018: Teatr V6 „Aquarius”

Zdjęcie: Tarnów/ Scena Otwarta 2018: Teatr V6 „Aquarius”

fot. archium Teatru Tańca V6

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zaprasza na spektakl Aquarius Teatru V6, który odbędzie się w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca SCENA OTWARTA. Spektakl sięga do tradycji cirque nouveau (nowego cyrku) i ma charakter familijny. Po spektaklu organizatorzy zapraszają na spotkanie z artystami.

O spektklu:

Spektakl Aquarius to widowisko dla widzów w każdym wieku, utrzymane w konwencji nowego cyrku (cirque nouveau). Nie posiada ono konkretnej fabuły – jest sekwencją bajkowych obrazów wzbogaconych akrobacjami w wykonaniu czołowych polskich artystów związanych z Teatrem V6. W programie m.in.: akrobacje w sieci, na szarfie, akrobacje powietrzne.

Teatr V6 to zespół wszechstronnych tancerzy, akrobatów, wokalistów oraz doświadczonych twórców wywodzących się z różnych dziedzin sztuki. Tym, co wyróżnia V6, jest niezwykła pomysłowość w tworzeniu spektakli i ich unikalny charakter wzorowany na cirque noveau.

czas trwania: 1 godzina 20 minut (bez przerwy)

Bilety: 45 zł normalny, 35 zł ulgowy, karnet 140 zł

Sprzedaż biletów: online: www.csm.tarnow.pl, www.scenaotwarta.pl i Kasa CSM

ul. Traugutta 1, Tarnów, tel.  +48 14 633 46 04

Kasa czynna:

pon.-piąt. w godz. 13.00-20.00

sob.-niedz. w godz. 15.00-20.00

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Tarnów: Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close