Tarnów/ Scena Otwarta 2018: warsztaty teatralno-taneczne 55+

Zdjęcie: Tarnów/ Scena Otwarta 2018: warsztaty teatralno-taneczne 55+

Festiwal SCENA OTWARTA, materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zaprasza osoby w wieku 55+ do udziału w warsztatach teatralno-tanecznych z tancerzami Polskiego Teatru Tańca. Warsztaty przygotują uczestników do udziału w spektaklu Wesele. Poprawiny Polskiego Teatru Tańca w charakterze aktorów-gości weselnych. Spektakl zostanie pokazany 26 października 2018 w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca SCENA OTWARTA.

Do udziału w warsztatach teatralno-tanecznych organizatorzy zapraszają osoby z wyczuciem rytmu i poprawną koordynacją ruchową. Punktem wyjścia będzie ruch i taniec chocholi oraz podstawowe kroki polskich tańców narodowych: kujawiaka, poloneza, oberka.

Harmonogram warsztatów:

25 października – 3 godziny z przerwą

26 października – udział w próbie do spektaklu (ok. 2 godziny) oraz udział w samym spektaklu od godz. 19.00 (spektakl trwa 90 minut)

Dokładne godziny warsztatów zostaną podane w późniejszym terminie.

Zapisy: promocja@csm.tarnow.pl lub telefonicznie: 14 633 46 27 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00

Liczba miejsc ograniczona!

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Tarnów: Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close