Teatr Tańca Zawirowania/Egurrola Dance Studio: „Tropiciele”

Zdjęcie: Teatr Tańca Zawirowania/Egurrola Dance Studio: „Tropiciele”

Tropiciele

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl powstał we współpracy Teatru Tańca Zawirowania z Egurrola Dance Studio. Tropiciele to tocząca się na granicy snu i jawy historia ośmiu bohaterów, w której na pozór normalne sytuacje stają się upiorne, zdają się powtarzać, lub nigdy nie wydarzać.  Wszystko ukryte jest pod powierzchnią nienagannej estetyki domu, w którym panuje „dobre wychowanie”. To jednocześnie opowieść o świecie ośmiu czarowników- tropicieli, którzy aby poszerzyć granice swojego postrzegania stosują sztukę osaczania. Reżyserką i choreografką spektaklu jest Karolina Kroczak.

Osaczanie to szczególny sposób postępowania, wymagający przestrzegania określonych reguł. Jest to zachowanie tajemnicze, ukradkowe, zwodnicze i szokujące […] Czarownicy ćwiczą się w sztuce wysyłania zwiadowców, szperaczy, którzy penetrują granice percepcji.
Carlos Castaneda, Potęga milczenia.

Koncept i choreografia: Karolina Kroczak
Scenografia: Honorata Dziadosz
Wykonanie: Anna Regulska, Anna Frączek, Estera Ostojska, Agnieszka Kryst, Honorata Dziadosz, Marzena Roguska, Małgorzata Czyżowska, Janusz Brodacki, Przemysław Kamiński.
Muzyka: Dhaffer Youssef, Rogrigo y Gabriela
Czas trwania: ok 50 min.

Informacje i rezerwacje: http://www.scenawspolczesna.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Scena Teatru Scena Współczesna, ul. Jezuicka 4, Warszawa

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close