Toruń/XXIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek SPOTKANIA: Białostocki Teatr Lalek „Karnawał zwierząt” – chor. Karolina Garbacik

Zdjęcie: Toruń/XXIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek SPOTKANIA: Białostocki Teatr Lalek „Karnawał zwierząt” – chor. Karolina Garbacik

Fot. Krzysztof Bieliński.

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Baj Pomorski w Toruniu zaprasza na pokaz spektaklu Karnawał zwierząt w choreografii Karoliny Garbacik (Białostocki Teatr Lalek/Podlaskie Stowarzyszenie Tańca), który odbędzie się w ramach XXIII Międzynarodowego Festiwalu Lalek SPOTKANIA w Toruniu.

Każda z miniatur Karnawału zwierząt ukazuje inne zwierzę: osły, żółwie, słonie, łabędzie… Są one jednak tylko pretekstem do pokazania ludzkich słabości, wartości i relacji. Spektakl inspirowany dziełem Charles Camille’a Saint-Saëns pozwoli młodym widzom zachwycić się muzyką, a w tańcu i zabawie odkryć cały wachlarz zachowań i emocji, którymi kieruje się człowiek.

Koprodukcja: Białostocki Teatr Lalek i Podlaskie Stowarzyszenie Tańca

Muzyka: Charles Camille Saint-Saëns

Choreografia: Karolina Garbacik

Scenografia: Marika Wojciechowska

Obsada:

Anna Łaskarzewska, Katarzyna Daszuta, Izabela Maria Wilczewska, Adam Bartoszewicz

Tomasz Graczyk, Michał Jarmoszuk, Mateusz Smaczny

Więcej informacji na stronie Teatru Baj Pomorski: http://bajpomorski.art.pl/

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close