Toruń/XXIV Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTAKT: Teatr im. Wilama Horzycy (Toruń/ Polska): „Wielkie niebo. Od Wschodu do Zachodu” –chor. Natalia Iwaniec

Zdjęcie: Toruń/XXIV Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTAKT: Teatr im. Wilama Horzycy (Toruń/ Polska): „Wielkie niebo. Od Wschodu do Zachodu” –chor. Natalia Iwaniec

Na zdjęciu: Natalia Iwaniec. Fot. Yarek Baranik

Wersja do druku

Udostępnij

Specjalnie na otwarcie XXIV Międzynarodowego Festiwalu KONTAKT w Toruniu Natalia Iwaniec przygotowała razem z aktorami Teatru im. Wilama  Horzycy spektakl Wielkie niebo. Od Wschodu do Zachodu. Każda próba z aktorami codziennie rano rozpoczynała się od godzinnej lekcji GaGa – języka ruchu, którego twórcą jest Ohad Naharin.

O spektaklu:

Najstarsze jezioro na świecie – Bajkał, kryje wiele tajemnic. Legend o jego powstaniu jest jeszcze więcej. Spektakl jest inspirowany historiami związanymi z tym wyjątkowym miejscem.

Spektakl Wielkie niebo zabiera nas w podróż, niczym koleją transsyberyjską, w głąb relacji międzyludzkich zarysowując krajobrazy ciała i duszy.

Choreografia: Natalia Iwaniec

Kostiumy: Marta Kodeniec

Czas trwania: 30 minut bez przerwy

***

Strona festiwalu: https://festiwal.teatr.torun.pl/

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 16:00

Toruń: Teatr im. Wilama Horzycy, Duża Scena, Plac Teatralny 1

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close