VIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca CZTERY PORY ROKU

Zdjęcie: VIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca CZTERY PORY ROKU

Wersja do druku

Udostępnij

VIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca „Cztery pory roku”” odbędzie się w Poznaniu w dniach 21-26 sierpnia 2011 jako część imprezy Dancing Poznań, obejmującej również warsztaty i wydarzenia towarzyszące. Podczas festiwalu organizowanego przez Polski Teatr Tańca zaprezentowane zostaną spektakle taneczne z Polski i zagranicy. Wśród rodzimych twórców swoje propozycje pokażą: Sopocki Teatr Tańca (Dali), Kompania Primavera (Short story) i Bałtycki Teatr Tańca (Czekając na…, Święto wiosny) oraz gospodarze z choreografiami Ewy Wycichowskiej (Wiosna – Effatha), Jacka Przybyłowicza (Jesień – Nuembir) i Ohada Naharina (Minus 2) oraz Thierry’ego Vergera (Lato – Red sun) . Różnorodny jest program pokazów artystów spoza kraju, tj. między innymi Compagnie JANT-Biz z Senegalu, CV…show Roberta Przybyła, reprezentującego Niemcy, Staatstheater Kassel z Niemiec, Association Pedro Pauwels z Francji i Maria Kong Dancers Company (Izrael).

Spektakle prezentowane będą na trzech scenach, tj. w Auli Artis, w Teatrze Ósmego Dnia i w Pawilonie Nowej Gazowni.

Szczegółowe informacje:

 http://www.ptt-poznan.pl/

Program VIII Festiwalu Teatrów Tańca 2011 do pobrania

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 21:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close