Warszawa / 15. Międzynarodowy Festiwal Tańca Warsaw CI Flow: „Rezonując” pokaz site-specific

Zdjęcie: Warszawa / 15. Międzynarodowy Festiwal Tańca Warsaw CI Flow: „Rezonując” pokaz site-specific

15. Międzynarodowy Festiwal Tańca Warsaw CI Flow: „Rezonując” pokaz site-specific. Materiały własne organizatora.

Podczas 15. edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca Warsaw CI Flow w przestrzeni Ogrodu Krasińskich odbędzie się pokaz site-specific przygotowany przez uczestników festiwalu oraz dżem taneczny. Zapraszamy 8 lipca o godzinie 18.

Wersja do druku

Udostępnij

Forma site-specific skupia się na potencjale jaki niesie ze sobą praca w przestrzeniach nie tanecznych – w unikatowych sceneriach miasta Warszawy. Wykorzystuje narzędzia improwizacyjne, choreograficzne oraz ruch i taniec by ukazać nową perspektywę na otaczające nas przestrzenie, architekturę i naturę. Skupia uwagę na odkrywaniu relacji z otoczeniem, tego, jak nasza obecność w organiczny sposób ją przeobraża, a uwaga wydobywa esencję doświadczenia.

Pokaz pracy grupy prowadzonej przez Iwonę Olszowską w ramach warsztatów „Rezonując: Wyczuwanie działań w przestrzeni miejskiej”. W formie otwartej, pokaz zachęca do włączania się w działania grupy.

Na koniec planowany jest wspólny dżem w ogrodzie.

Realizatorzy:

Pomysł: Iwona Olszowska
Wykonanie: Uczestnicy festiwalu Warsaw CI Flow 2024

Miejsce: Ogród Krasińskich w Warszawie

Więcej: https://www.facebook.com/events/786604720238360/

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Warszawa: Ogród Krasińskich

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close