Warszawa/39. Scena Tańca Studio: Anna Skolimowska, Krzysztof Skolimowski – warsztat turlania i zabaw choreograficznych dla dzieci i opiekunów

Zdjęcie: Warszawa/39. Scena Tańca Studio: Anna Skolimowska, Krzysztof Skolimowski – warsztat turlania i zabaw choreograficznych dla dzieci i opiekunów

Anna Skolimowska, Krzysztof Skolimowski – warsztat turlania i zabaw choreograficznych dla dzieci i opiekunów

Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na warsztat turlania i zabaw choreograficznych dla dzieci i opiekunów, który odbędzie się w ramach 39. Sceny Tańca Studio.

O warsztacie:

Zajęcia przeznaczone dla dzieci i ich opiekunów, podczas których będziemy się turlać, skakać, podtrzymywać, wspierać, pokrzykiwać, śpiewać i tańczyć, a wszystko po to aby doświadczyć radości ze wspólnej, twórczej zabawy, komponowania ruchu i tworzenia prostych choreografii. Warsztat przeznaczony dla dzieci w wieku 4-8 lat.

Przewidziano dwie grupy po 20 osób łącznie (dzieci i opiekunów): o godz. 13.00 i 14.30.

czas trwania: 60 min

Anna Skolimowska – nauczycielka wychowania fizycznego, instruktorka tańca współczesnego i fitness, była tancerka Pracowni Fizycznej Jacka Owczarka, od dwóch lat pasjonatka śpiewu białego. Śpiewa w Zespole Ludowym Piliczanie, wraz z Krzysztofem Skolimowskim prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i rodzin.

Krzysztof Skolimowski – tancerz, pedagog absolwent wychowania fizycznego na Uniwersytecie Łódzkim. Szkolił się w Wake Forest University Department of Theatre and Dance w Karolinie Południowej w USA. Starszy wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia i techniki tańca. Nauczyciel jogi międzynarodowej Fundacji Art of Living. Twórca spektakli i audycji tanecznych dla dzieci. Jako tancerz i choreograf współpracował z wieloma instytucjami, grupami i teatrami w całej Polsce, m.in. Pracownią Fizyczną, Teatrem Tańca Alter, Teatrem V6 w Łodzi, Teatrem Pinokio.

Kuratorki 39. Sceny Tańca Studio: Joanna Chitruszko, Sonia Nieśpiałowska-Owczarek

***

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce lub zagranicą. Cyklicznie, przez kilka dni w miesiącu STUDIO teatrgaleria będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

Projekt Scena Tańca Studio realizowany jest od września 2015 roku przez Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria, przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Biura Kultury m.st. Warszawy.

BILETY: 20 zł

Bilety do nabycia w kasie STUDIO teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej: www.teatrstudio.pl

Organizatorzy:

STUDIO teatrgaleria

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

Dofinansowano ze środków:

Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Miasta Stołecznego Warszawy

IMIT (miniaturka)STUDIO NOWE LOGO 2019 (miniaturka)

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)       Syrenka 2019 STS (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:00

Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close