Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: „Obudź swoje ciało i duszę” – warsztat z Magdaleną Agatą Wójcik i Stefano Otoyo

Zdjęcie: Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: „Obudź swoje ciało i duszę” – warsztat z Magdaleną Agatą Wójcik i Stefano Otoyo

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na wyjątkowy warsztat tańca współczesnego, contamination oraz holistycznej techniki pobudzającej zmysły i duszę. Spotkanie poprowadzą tancerze E.sperimenti Dance Company – Magdalena Agata Wójcik i Stefano Otoyo.

O warsztacie:

Podczas dwugodzinnego warsztatu Stefano i Magda, skupią się na pobudzeniu i koncentracji siedmiu głównych centrów energetycznych ciała. Uczestnicy będą mogli nauczyć się masażu twarzy opartego na wietnamskiej technice Dien Chan oraz poznają podstawowe pojęcia z techniki reiki. To wszystko, aby rozbudzić ducha oraz zmysły do pracy nad tańcem.

W następnej części warsztatów uczestnicy skupią się na tym, aby wykorzystać całą poprzednio nabudowaną energię w zaproponowanej przez tancerzy choreografii.

Cena: 100 zł
Zapisy wyłącznie telefonicznie: 790 555 309; 790 555 979

Wydarzenie: FB

Magdalena Agata Wójcik – obecnie tancerka E.sperimenti Dance Company oraz instruktor tańca współczesnego w Rzymie. Absolwentka 3-letniego programu dla profesjonalnych tancerzy C.P.P w Padwie. Przez 3 lata pracowała z Sopockim Teatrem Tańca, po czym przeprowadziła się do Włoch, aby wziąć udział w programie Modem Roberto Zappalà, gdzie miała okazję pracować z wieloma choreografami z całego świata. Następnie zaczęła pracę z Petranura Danza. Obecnie mieszka w Rzymie. Poza tańcem Magdalena, studiuje wietnamską technikę masażu twarzy Dien Chan.

Stefano Otoyo – we Włoszech znany jako Steve. Tancerz hip-hop oraz breakdance, tancerz E.sperimenti Dance Company. Stefano jest założycielem Genexys Project dla młodych i uzdolnionych tancerzy, w którym poszerza wiedzę na temat tańca i jego korzeni.
Stefano zajmuje się również reiki oraz masażem Shiatsu.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Warszawa: Akademia Tańca Zawirowania, ul. Wspólna 61

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close