Warszawa: Akademia Tańca Zawirowania „The place that we don’t know” – chor. I. Gumowska

Zdjęcie: Warszawa: Akademia Tańca Zawirowania „The place that we don’t know” – chor. I. Gumowska

Akademia Tańca Zawirowania „The place that we don’t know” – chor. Ilona Gumowska. Graf. Teatr Tańca Zawirowania

Grupa projektowa Akademii Tańca Zawirowania zaprasza na spektakl The place that we don’t know w choreografii Ilony Gumowskiej.

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl jest podróżą w nieznane. Spotkaniem z tym, co wydaje się na pierwszy rzut oka dziwne, pozbawione sensu, niejasne, a może nawet dzikie. To zaproszenie, by wraz z tancerkami przejść na drugą stronę lustra, stanąć na głowie, wywlec skórę na lewą stronę i wsłuchać się w pieśni niesione przez ich tańczące ciała.

Proces twórczy zachęcał tancerki, by podążały za własnymi fantazjami i pragnieniami. To właśnie im zaufały i pozwoliły się przez nie nieść.

Projekt był dla uczestniczek okazją na poznanie nowych pomysłów kreacji, zdobycie doświadczenia performatywnego, a także szansą na taneczny rozwój pod okiem czułej i uważnej choreografki. Regularne spotkania w grupie otwartych, kreatywnych i wrażliwych kobiet stały się przestrzenią do odkrywania tańca i siebie w twórczej i przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy do wspólnej tanecznej podróży, w której droga staje się celem samym w sobie.

Realizatorzy:

Choreografia: Ilona Gumowska
Taniec i kreacja: Urszula Borys, Martyna Chęcielewska, Róża Czarnota, Pola Duc, Kinga Gintowt, Agnieszka Gwadera, Sofia Mokrytska, Leeloo Morgan, Emilia Nowak, Ewelina Piersa, Anna Przypolska, Kamila Rastawicka, Patrycja Smoleń, Karina Warnel-Żakowska, Izabela Weyher

Pokazy: 16 grudnia godz. 18.30 oraz 20.30, scena Teatru Tańca Zawirowania

Projekt jest współfinansowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Wydarzenie FB:

https://fb.me/e/1UNuEH57I

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 18:30

Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania, ul. Bruna 9

godz. 20:30

Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania, ul. Bruna 9

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close