Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Warsztaty GaGa Dance z Natalią Iwaniec

Zdjęcie: Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Warsztaty GaGa Dance z Natalią Iwaniec

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na warsztaty z GaGa Dance z jedyną certyfikowaną instruktorką w Polsce. GaGa to język ruchowy Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Jest to metoda pracy z ciałem pomocna dla tancerzy, jak i dla wszystkich, którzy lubią się ruszać.

Jest to świadoma praca poprzez instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Zajęcia polegają na improwizacji, w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywności. Nauczyciel porusza się z uczniami przez cały czas trwania zajęć, co pozwala się uczniom inspirować tym, jak porusza się nauczyciel i spotykać się w podobnym punkcie pracy w ruchu.

Wyróżnić można dwa moduły zajęć GaGa: GaGa dancers i GaGa people. GaGa dancers są skierowane do wszystkich tancerzy, dla tych, którzy mają podstawową wiedzę związaną z techniką tańca klasycznego, natomiast GaGa people, to zajęcia, do tych wszystkich, którzy nie posiadają umiejętności z zakresu żadnej techniki tanecznej, ale są zainteresowani pracą z ciałem i rozwojem ruchowym. Tancerze mogą korzystać z obydwu opcji.

Harmonogram zajęć:

SOBOTA, 14 lutego 2015)

14:00-15:30 GaGa Dancers
15:30-17:00 GaGa People

NIEDZIELA, 15 lutego 2015

14:00-15:30 GaGa Dancers
15:30-17:00 GaGa People

Płatność przelewem „Warsztaty Weekendowe z Natalią Iwaniec”,lub gotówką w biurze (pn-pt. 12.00-20.00).

Dane do przelewu:
Fundacja Scena Współczesna
ul. Kraszewskiego 25
02-415 Warszawa
Multibank:
60 1140 2017 0000 4502 1263 7650

Płatność za zajęcia do 6  lutego: 1,5 h  50zł/35zł (z kartą Multisport)

Płatność za zajęcia od 6  lutego: 1,5 h  60zł/45zł (z kartą Multisport)

Dla pierwszych 10 osób, które się zapiszą i zapłacą za zajęcia organizatorzy przygotowali prezent niespodziankę.
Rezerwacje przyjmowane są mailowo na ttzawirowania@gmail.com

i telefonicznie 780 555 280 (gwarancją miejsca na warsztatach jest uiszczenie opłaty)
http://zawirowania.pl/

TRAILER 1

TRAILER 2

Więcej informacji na temat GaGa:
http://gagapeople.com/english/

 

Sylwetka instruktorki:

Natalia Iwaniec – jedyna w Polsce certyfikowana nauczycielka GAGA. Prowadziła regularne zajęcia w Polsce na festiwalach takich jak: SPACER,Zawirowania,C yrkulacje. Za granicą uczyła m.in. w Tel Awiwie,Londynie, Budapeszcie, Kijowie czy Wilnie. Współpracowała z takimi zespołami jak Central Europe Dance Theatre w Budapeszcie czy Phoenix Dance Theatre w Leeds jako nauczyciel GaGa.

Poza intensywną praktyką nauczycielską, Natalia jest aktywna jako tancerka. Jej najnowszym projektem był spektakl zrealizowany we Włoszech „instantaNEO”, podejmujący temat relacji między fotografią a tańcem. Premiera spektaklu odbyła się w Turynie w listopadzie 2014 roku.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

w godz. 14.00-17.00

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close