Warszawa: Alkis Raftis „Świat tańca greckiego” – promocja książki

Zdjęcie: Warszawa: Alkis Raftis „Świat tańca greckiego” – promocja książki

Projekt: Grzegorz Laszuk.

Wersja do druku

Udostępnij

Towarzystwo Przyjaciół Grecji oraz Wydział „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego z wielką przyjemnością zapraszają na uroczystą promocję książki Alkisa Raftisa pt. Świat tańca greckiego, z udziałem autora.Wydanie tej jedynej na rynku polskim książki o tańcu greckim jest długo oczekiwanym wydarzeniem i odbywa się we współpracy naszych dwóch instytucji.

Pan Alkis Raftis kieruje słynnym teatrem tańca greckiego im.Dory Stratou w Atenach, piastuje też kierowniczą funkcję w Światowej Radzie Tańca przy UNESCO. Podczas uroczystości wystąpią pan Alkis Raftis oraz przedstawiciele Wydziału i Towarzystwa. Nie zabraknie także tańca greckiego na żywo.

Wstęp wolny.

Jednocześnie informujemy też, że 26 października Alkis Raftis wygłosi multimedialny wykład pt.Historia tańca na Cyprze – godz. 11.30- sala Papafilipu Wydziału AL UW, ul. Nowy Świat 69, IV piętro

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Warszawa: Sala Konferencyjna Wydziału "Artes Liberales" UW, ulica Dobra 72 (należy zejść na poziom -1).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close