Warszawa: Andrzej Woźniak „Ciało jak ciasto lepi dotyk” – warsztaty improwizacji kontaktowej

Zdjęcie: Warszawa: Andrzej Woźniak „Ciało jak ciasto lepi dotyk” – warsztaty improwizacji kontaktowej

Fot. Damir Jusupow.

Wersja do druku

Udostępnij

Andrzej Woźniak zaprasza na warsztat improwizacji kontaktowej dla początkujących Ciało jak ciasto lepi dotyk. Grupa może liczyć max. 18 osób.

Koszt: 150 zł.

Pytania, zgłoszenia: ej.posluchaj@gmail.com

Andrzej Woźniak o warsztacie:

To kolejny warsztat dla początkujących, który poświęcam dotykowi. Pod jego wpływem ciało potrafi zmienić stan skupienia, robi się bardziej stałe, a ze stałego płynne. Potrzebujemy dotyku jak światła i jak do światła się do niego wystawiamy. To jest tak oczywiste i poruszające. Interesuje mnie też dotyk w tańcu jako narzędzie komunikacji. Wychodząc od dotyku przejdziemy do ciężaru i do podstaw techniki improwizacji kontaktowej. Polacy chyba nie lubią dotyku. Wnioskuję to po zwrocie „czuję się dotknięty”, który oznacza w języku polskim coś zupełnie innego niż w angielskim. Mam nadzieję, że w czasie tego warsztatu zrobimy mały sabotaż naszej polskości i polubimy dotyk choć trochę bardziej.

Andrzej Woźniak – nauczyciel improwizacji kontaktowej. Swoją pracę rozwija w Warszawie, gdzie od kilku lat prowadzi regularne treningi i warsztaty. Niezmiennie inspirują go ludzie, hip-hop, electro, wyobraźnia i sztuki walki.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 12:00

Warszawa: Zimba Warszawa, ul. Skaryszewska 15, II piętro; sb: 12.00-18.00, nd: 10.15-16.15.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close