Warszawa/ART_AKCJA: Absolwenci Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu „Meblościanka” – reż. Błażej Peszek

Zdjęcie: Warszawa/ART_AKCJA: Absolwenci Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu „Meblościanka” – reż. Błażej Peszek

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja ART_committed zaprasza na program ART_AKCJA. Program otworzy pokaz Meblościanki w reżyserii Błażeja Peszka.

O spektaklu:

Oparta na autorskim tekście Pauliny Daneckiej i Tomasza Jękota Meblościanka, zadaje trudne pytania o współczesność i problemy, z którymi mogą utożsamiać się młodzi ludzie – walkę ze stereotypami, szukanie tożsamości, własnej seksualności. To surrealistyczna opowieść o duchach uwięzionych „gdzieś pomiędzy”. O duchach, które poszukują spokoju, rozwiązania i odpowiedzi. Jak tytułowy mebel, spektakl zawiera wiele półek – a na każdej inny problem. Sięgając po jeden z nich poruszamy następny, gdy z półki obok spadają już dwa kolejne.

Reżyseria: Błażej Peszekchoreografia i wykonanie: Natalia Dinges, Magdalena Fejdasz, Paulina Giwer, Paulina Jóźwicka, Jakub Krawczyk, Robert Jerzy Wasiewicz

tekst: Paulina Danecka, Tomasz Jękot

muzyka: Michał Paduch

scenografia i kostiumy: Szymon Durek

***

W repertuarze ART_AKCJI znajdą się między innymi: Meblościanka Błażeja Peszka, jak również spektakl PROFANUM Kamila Wawrzuty, Projekt: 3 Siostry Agnieszki Bednarz, Pauliny Jóźwickiej i Katarzyny Kostrzewy oraz LEM_ONIADA Waldemara Raźniaka.

http://artcommitted.com/

Partnerami programu i Fundacji ART_committed są Teatr Druga Strefa oraz Dom Kultury KADR. Projekt jest współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Warszawa: Teatr Druga Strefa, ul. Magazynowa 14

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close