Warszawa: „Balet” – wystawa fotografii Piotra Leczkowskiego

Zdjęcie: Warszawa: „Balet” – wystawa fotografii Piotra Leczkowskiego

Fot. Piotr Leczkowski, foto-gramy.pl, na zdjęciu: Maria Żuk i Patryk Walczak

Wersja do druku

Udostępnij

Piotr Leczkowski urodził się w Warszawie w 1971 roku. Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, jednak przy wyborze drogi zawodowej zwyciężyła pasja do projektowania graficznego i fotografii. Od ponad 20 lat zajmuje się grafiką (jako właściciel i dyrektor artystyczny agencji reklamowej Formacja.pl) oraz fotografią architektury i wnętrz. Od wielu lat zajmuje się również fotografią artystyczną. Jej bohaterami są tancerze, szczególnie tancerze klasyczni. Ma szczęście i wielki honor współpracować z najważniejszymi postaciami  polskiej sceny tańca, a w szczególności z członkami Polskiego Baletu Narodowego.

Prace Piotra Leczkowskiego zostały wielokrotnie nagrodzone i wyróżnione na międzynarodowych konkursach fotograficznych. Ostatni sukces to wygrana w Sony World Photography Awards – Poland National Awards 2019  – konkursie znanym w branży jako Oscary Fotografii.

Fotografie Piotra  Leczkowskiego zyskują nie tylko uznanie wśród jury konkursów – swoim pięknem pobudzają zmysły zarówno samych tancerzy, jak i osób niezwiązanych z tańcem, prace trafiając do kolekcjonerów sztuki w Polsce i za granicą.

Wstęp za symboliczne 5 zł: https://ewejsciowki.pl/embedded/rezerwacja/184900

Strona fotografa: https://foto-gramy.pl/

ARCHIWUM PREZENTACJI

Warszawa: Teatr Druga Strefa, ul. Magazynowa 14A

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close