Warszawa/Centrum Baletowe Neoclassica: Ewa Kretkowska „Historia baletu do 1800 roku” – warsztaty w formie wykładu

Zdjęcie: Warszawa/Centrum Baletowe Neoclassica: Ewa Kretkowska „Historia baletu do 1800 roku” – warsztaty w formie wykładu

Fot. Marta Byrska

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Baletowe Neoclassica w Warszawie zaprasza na warsztaty w formie wykładu poświęcone historii baletu do 1800 roku, które poprowadzi Ewa Kretkowska. Wykład inauguruje nową inicjatywę Centrum Baletowego, której celem jest szerzenie wiedzy na temat baletu. Zajęcia przyjmą formę wykładu otwartego i skierowane są do wszystkich zainteresowanych.

Koszt: 80 zł – osoby spoza CBN, 60 zł – osoby z CBN i OSB, 50 zł – uczniowie dyplomowi CBN, 30 zł – osoby do 12. roku życia.
Zgłoszenia: zapisy@neoclassica.pl

Ewa Kretkowska – absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Na UW obroniła dyplom magisterski oraz ukończyła studia III stopnia. W czasie studiów działała w Kole Naukowym Psychoanalizy Kultury. Ponadto ukończyła roczne studia podyplomowe z zakresu historii sztuki w Collegium Civitas oraz podyplomowe studia teorii tańca na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina.

Podczas warsztatów odbędzie prezentacja strojów baletowych, będzie można wygrać nagrody, a wszyscy uczestnicy otrzymają zniżki od Sklepu Baletowego na Moliera w Warszawie.

Więcej informacji: www.neoclassica.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:00

Warszawa: Centrum Baletowe Neoclassica, ul. Litewska 3, godz. 10.00-14.30.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close