Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018: Otwarty pokaz pracy z Łukaszem Czapskim (lekcja pokazowa)

Zdjęcie: Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018: Otwarty pokaz pracy z Łukaszem Czapskim (lekcja pokazowa)

Na zdjęciu: Łukasz Czapski. Fot. Hygin Delimat.

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na finał warsztatów z Łukaszem Czapskim, tancerzem i choreografem tańca współczesnego. Podczas otwartej lekcji uczestnicy zaprezentują poznane elementy techniki floorwork. Zaproszą też publiczność do wypróbowania ćwiczeń, które pozwolą zmobilizować kręgosłup i wykorzystać podłogę do efektywnego poruszania się w przestrzeni.

Wstęp wolny.

Praca związana z ciałem, jego rozwojem oraz poszerzaniem jego świadomości jest ważną częścią mojego życia.

Łukasz Czapski

Łukasz Czapski jest tancerzem, performerem oraz pedagogiem tańca. Swoje doświadczenia z ruchem rozpoczął tańcząc break dance. Następnie współpracował z Teatr Tańca Caro i szkołą tańca w Siedlcach. Te wydarzenia spowodowały, że zaczął rozwijać swoją świadomość ciała i zajmować się tańcem współczesnym. W tym celu wyjechał do Austrii, aby studiować na kierunku tańca współczesnego na Uniwersytecie im. Antona Brucknera w Linzu. Aktualnie Łukasz pracuje jako freelancer, biorąc udział w projektach tanecznych oraz prowadząc zajęcia i warsztaty.

Kuratorka Programu Warsztaty Taneczne: Maja Katarzyna Molska/ Fundacja Movementum/ Warsaw Dance Department.

Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa.

Zakochaj się w Warszawie - logo współfinansowanie (miniaturka)

***

Organizatorzy: Fundacja Artystyczna PERFORM, Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ / HOTELOKO movement makers

Partner projektu: Dom Kultury Kadr

Dom Kultury Kadr (miniaturka)

Współpraca: Centrum w Ruchu, Fundacja Burdąg, Fundacja Ciało/Umysł, Fundacja Ciało się, Fundacja Movementum/Warsaw Dance Department, Fundacja „Myśl w Ciele” / Warszawska Pracownia Kinetograficzna, Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte” / Mufmi Teatr Tańca, Fundacja Scena Współczesna / Teatr Tańca Zawirowania, Fundacja Sztuka i Współczesność, Fundacja Sztuki Tańca, Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki / Teatr Tańca NTF, Stowarzyszenie „Akademia Umiejętności Społecznych”/ Teatr Limen Butoh, Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format ZERO, Stowarzyszenie Ja Ja Ja Ne Ne Ne / TukaWach, Stowarzyszenie Strefa Otwarta / Warszawski Teatr Tańca, Stowarzyszenie Sztuka Nowa

Patronat medialny: taniecPOLSKA.pl, TVP Kultura, e-teatr, teatr dla was, miesięcznik TEATR, RDC, Warsawholic, Going., TANIEC

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 16:00

Warszawa: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, Dom Kultury Kadr, sala taneczna Tańcząc w Ciemnościach – 307 ul. Gintrowskiego 32, w godz. 16.00-17.30. WSTĘP WOLNY.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close