Warszawa/Centrum Sztuki Współczesnej: warsztaty GaGa z Michal Sayfan

Zdjęcie: Warszawa/Centrum Sztuki Współczesnej: warsztaty GaGa z Michal Sayfan

fot. ascaf.

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski i Gaga Movement Research Ltd.zapraszają na lekcje GaGa/people i GaGa/dancers. Zajęcia GaGa/people są otwarte dla każdego powyżej 16. roku życia. Zajęcia GaGa/dancers są przeznaczone dla tancerzy powyżej 16. roku życia.

GaGa jest badaniem ruchu doskonalonym na przestrzeni wielu lat przez Ohada Naharina, równolegle z jego pracą choreografa i dyrektora artystycznego zespołu Batsheva Dance Company z Izraela.

GaGa zapewnia podstawy umożliwiające odkrywanie i wzmacnianie możliwości ciała oraz zwiększanie gibkości, wytrzymałości i zwinności, jednocześnie dostarcza umiejętności służących koordynacji i sprawności poprzez pobudzanie zmysłów i wyobraźni.

Gaga ma dwie ścieżki: gaga/people, która jest otwarta i osiągalna dla wszystkich niezależnie od uprzedniego doświadczenia

oraz gaga/dancers, która jest adresowana do profesjonalnych tancerzy i studentów tańca.

Warsztaty GaGa dla tancerzy obejmują 3 sesje złożone z: lekcji GaGa/dancers (po ok. 75 minut każda) oraz zajęć z repertuaru choreografii Ohada Naharina (po ok.90 minut każda).

Zajęcia poprowadzi Michal Sayfan – izraelska tancerka niezależna, instruktorka GaGa. W latach 2008-2011 tańczyła w zespole Batsheva Dance Company. W latach 2016-2018 była dyrektorką prób zespołu Batsheva – the Young Ensemble, a w latach 2011-2016 dyrektorką artystyczną kursów GaGa Intensive w Tel Awiwie.

Rezerwacja i informacja:

tel. (22) 628 12 71, wew. 135; e-mail: info@u-jazdowski.pl

Rezerwacja i sprzedaż karnetów: CSW Z-U od 2 października (wt.-ndz. w godz. 12.00-19.00).

Cena karnetu na 3 sesje GaGa/people: 100 zł

Cena karnetu na 3 sesje GaGa/dancers: 250 zł

Warsztaty dofinansowała Ambasada Izraela w Warszawie.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej ul. Jazdów 2, sala im. W. Krukowskiego Gaga/dancers

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close