Warszawa/Centrum w Procesie 2018: Spotkanie #1 – Karolina Kraczkowska „I sneak into my subliminal space”

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Procesie 2018: Spotkanie #1 – Karolina Kraczkowska „I sneak into my subliminal space”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach projektu Centrum w Procesie Centrum w Ruchu zaprasza na pokaz pracy Karoliny Kraczkowskiej I sneak into my subliminal space. Będzie pierwsza prezentacja work-in-progress w ramach tegorocznej odsłony projektu.

Opis:

Łowca androidów to dystopijna wizja przyszłości, podszyta filozoficznymi zagadnieniami na temat rzeczywistości i zależności. W świecie zaawansowanej technologii, kto i co może być uznane za istotę ludzką? Replikanci stają się dla ludzi punktem odniesienia. W jaki sposób człowiek konstruuje poczucie tożsamości? Czy może on polegać na percepcji? Skąd może mieć pewność, kim naprawdę jest? Co, jeśli to on okaże się największym złudzeniem? Spektakl bada zależność pomiędzy tym, co organiczne i nieorganiczne, umysłem i ciałem, początkiem, trwaniem, wygaśnięciem, wyborem – efektem głębokiego i autentycznego pragnienia a wyuczonym, zaprogramowanym schematem. Czy istnieje jedna koncepcja ludzkości czy też bycie istotą ludzką to ciągła praca w procesie?

Choreografia i wykonanie: Karolina Kraczkowska

***

W 2018 roku  w ramach cyklu Centrum w Procesie zaplanowane są pokazy pracy Magdaleny Ptasznik, Marii Stokłosy, Izy Szostak i Izabeli Chlewińskiej.

Dojazd:
Stacja kolejki S1 i autobusu 521, PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego)

Wstęp wolny.

Logo Centrum w Ruchu (miniaturka)

Partnerzy:
Wawerskie Centrum Kultury

Logo Wawerskie Centrum Kultury (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Warszawa-Wawer: Centrum w Ruchu, Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close