Warsztaty

Warszawa/Centrum w ruchu: Bezpłatne warsztaty dla dzieci „Ruch i wyobraźnia”

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w ruchu: Bezpłatne warsztaty dla dzieci „Ruch i wyobraźnia”

<strong>CENTRUM</strong><strong> W RUCHU</strong> to przestrzeń dla sztuk performatywnych, która powstała z inicjatywy Fundacji Burdąg. Mieści się w budynku byłego gimnazjum udostępnionego przez Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w ramach projektu Wawerska Strefa Kultury. Odbywają się tu próby do spektakli, warsztaty oraz przedpremierowe pokazy prac.   W dwie najbliższe soboty (13. oraz 20. kwietnia) zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla dzieci  <strong><em>Ruch i wyobraźnia</em>:</strong> <strong> </strong> Bawienie się i nieustanne bycie w ruchu, to czynności, które dzieci lubią najbardziej. Warsztat sięga po naturalny ruchowy i zabawowy potencjał dzieci. Zamiast skomplikowanej lekcji tańca zaproponujemy małym uczestnikom zajęć dużo spontanicznych ćwiczeń, gier ruchowych i naturalnych form aktywności. W zabawach będziemy korzystać z naszej wyobraźni i spontaniczności rozwijając potencjał ruchowy - świadomość ciała i przestrzeni, koordynację, poczucie rytmu.   <strong>Czas trwania zajęć: 45 - 60 minut.</strong> godz.: 11:00, wiek 4-5 lat - Korina Kordova + Magda Ptasznik godz.:13:00, wiek 6-9 lat - Agnieszka Kryst <strong>Zgłoszenia: </strong> grupa 4-5 lat: <a href="mailto:magda.ptasznik@gmail.com" target="_blank" rel="noopener">magda.ptasznik@gmail.com</a> grupa 6-9 lat: <a href="mailto:akryst@gmail.com" target="_blank" rel="noopener">akryst@gmail.com</a> <strong>UWAGA: </strong>LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ <strong>Miejsce</strong>: Centrum w Ruchu w Wawerskiej Strefie Kultury s. 118 na drugim piętrze. Budynek byłego Gimnazjum nr 103, ul. Żegańska 1A - WAWER <strong>Dojazd:</strong> Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego).   <strong>Więcej informacji o Centrum w Ruchu: </strong><a href="https://www.facebook.com/centrumwruchu" target="_blank" rel="noopener">facebook.com</a><a href="https://www.facebook.com/centrumwruchu" target="_blank" rel="noopener">/</a><a href="https://www.facebook.com/centrumwruchu" target="_blank" rel="noopener">centrumwruchu</a> <strong>Kontakt:</strong> <a href="mailto:info@centrumwruchu.pl" target="_blank" rel="noopener">info@centrumwruchu.pl</a>, <a href="tel:%2B48-516520453" target="_blank" rel="noopener">+48-516520453</a>  

Wersja do druku

Udostępnij

CENTRUM W RUCHU to przestrzeń dla sztuk performatywnych, która powstała z inicjatywy Fundacji Burdąg. Mieści się w budynku byłego gimnazjum udostępnionego przez Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w ramach projektu Wawerska Strefa Kultury. Odbywają się tu próby do spektakli, warsztaty oraz przedpremierowe pokazy prac.

W dwie najbliższe soboty (13. oraz 20. kwietnia) zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla dzieci  Ruch i wyobraźnia:

 

Bawienie się i nieustanne bycie w ruchu, to czynności, które dzieci lubią najbardziej. Warsztat sięga po naturalny ruchowy i zabawowy potencjał dzieci. Zamiast skomplikowanej lekcji tańca zaproponujemy małym uczestnikom zajęć dużo spontanicznych ćwiczeń, gier ruchowych i naturalnych form aktywności. W zabawach będziemy korzystać z naszej wyobraźni i spontaniczności rozwijając potencjał ruchowy – świadomość ciała i przestrzeni, koordynację, poczucie rytmu.

Czas trwania zajęć: 45 – 60 minut.

godz.: 11:00, wiek 4-5 lat – Korina Kordova + Magda Ptasznik
godz.:13:00, wiek 6-9 lat – Agnieszka Kryst

Zgłoszenia:

grupa 4-5 lat: magda.ptasznik@gmail.com
grupa 6-9 lat: akryst@gmail.com

UWAGA: LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Miejsce: Centrum w Ruchu w Wawerskiej Strefie Kultury
s. 118 na drugim piętrze.

Budynek byłego Gimnazjum nr 103, ul. Żegańska 1A – WAWER

Dojazd: Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego).

Więcej informacji o Centrum w Ruchu: facebook.com/centrumwruchu

Kontakt: info@centrumwruchu.pl, +48-516520453

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close