Warszawa/Centrum w Ruchu: Body-Mind Centering© − warsztaty z Evą Klimackovą

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu: Body-Mind Centering© − warsztaty z Evą Klimackovą

fot. Laurent Goldring, materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum w Ruchu we współpracy z Fundacją Burdąg zapraszają na warsztaty Body-Mind Centering© z choreografką Evą Klimackovą. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim i adresowane są do osób powyżej 16. roku życia.

Podczas spotkania będziemy pogłębiać swoją wiedzę z zakresu różnorodnych jakości poruszania się i przyjrzymy się „warstwowości” ciała. Interesuje mnie ciało i ruch jako materiał, który można konstruować i dekonstruować − Eva Klimackova 

Zapisy obowiązkowe, przyjmowane do 11 marca na adres e-mail: kontakt@centrumwruchu.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie: FB

  

Eva Klimackova – tancerka, choreografka i nauczycielka urodzona na Słowacji, absolwentka Akademii Sztuk Performatywnych w Bratysławie. Certyfikowana nauczycielka Body-Mind Centering© w Paryżu. Brała udział w różnego rodzaju projektach we współpracy z innymi tancerzami, muzykami, artystami wizualnymi, aktorami, cyrkowcami i choreografami na Słowacji, w Czechach, Francji i Belgii. Od wielu lat uczy profesjonalnych tancerzy w szkołach m.in. w Paryżu, Brukseli, Pradze, Bratysławie, Hanoi, Rydze, Grenoble, Limoges, La Rochelle, Poitiers, Tours, Orleans.

Od 2001 roku mieszka w Paryżu, gdzie założyła zespół E7KA. Spektakle Alzbeta Hlucha, Alzbeta, Ivanuska, TOUCH.ED, MOVE, Ouvrir le temps we współpracy z Laurentem Goldringiem, a także PURE i Traces były dotychczas pokazywane we Francji, Belgii, Słowacji, Czechach, Niemczech, Słowenii, Litwie, Portugalii, Włoszech i Hong Kongu. Obecnie pracuje nad nowym spektaklem, którego premiera odbędzie się w maju 2020 roku we współpracy z artystą wizualnym Laurentem Goldringiem.

Więcej informacji: www.e7ka.com

Centrum w Ruchu logo (miniaturka) Burdąg_fundacja (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close