Warszawa/Centrum w Ruchu/„Centrum w procesie”: Weronika Pelczyńska „Kula”

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu/„Centrum w procesie”: Weronika Pelczyńska „Kula”

Weronika Pelczyńska „Kula”, fot. Łukasz Przytarski

Wersja do druku

Udostępnij

Weronika Pelczyńska we współpracy z Magdą Fejdasz i Moniką Szpunar bierze na warsztat zagadnienie relacji. Performerki, pracując ze swoim indywidualnym doświadczeniem i narracją, tworzą jedno ciało, które staje się przestrzenią do kreowania nowych znaczeń. Działając osobno, budują to co wspólne. Kula to nie tylko stan fizyczny, ale również stan umysłu. Pokaz odbywa się w ramach cyklu Centrum w procesie.

koncepcja i choreografia: Weronika Pelczyńska we współpracy z Magdą Fejdasz i Moniką Szpunar

wykonanie: Magda Fejdasz i Monika Szpunar

zdjęcie: Łukasz Przytarski

Organizator: Fundacja Burdąg, Centrum w Ruchu

Projekt: Centrum w Procesie

Po spektaklu organizatorzy zapraszają na rozmowę, którą poprowadzi Weronika Szczawińska.

Pokazy Centrum w procesie to prezentacje spektakli w fazie rozwoju. Odbywają się na różnym etapie zaawansowania pracy – mogą być ukazaniem efektów pierwszych poszukiwań choreograficznych, wyników badań, fragmentów bądź szkicu całości spektaklu. Może to być także eksperyment testujący konkretny pomysł. Prezentacje w Centrum w Ruchu połączone są z otwartymi rozmowami, do których moderowania zapraszani są goście, osoby profesjonalnie związane ze sztuką.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close