Warszawa/Centrum w Ruchu: Flying Low & Passing Through z Małgorzatą Haduch

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu: Flying Low & Passing Through z Małgorzatą Haduch

Fot. Amira Bocheńska.

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Burdąg i Centrum w Ruchu zapraszają na warsztaty Flying Low & Passing Through, które poprowadzi Małgorzata Haduch. Cena: 210zł za całość – przy wpłacie do 16 stycznia 2015, 250zł – przy wpłacie po 16 stycznia 2015. Poziom: zaawansowany. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia: sietutanczy@gmail.com.

O warsztacie:

Dwudniowy intensywny warsztat z Flying Low i Passing Through, prowadzony przez Małgorzatę Haduch składać się będzie z lekcji techniki Flying Low oraz Laboratorium Passing Through. Małgorzata Haduch: „Weźmiemy na warsztat praktykę wchodzenia i wychodzenia z ziemi, pracę stóp, zbierania i wysyłania energii, komenderowania własnego ciała i ducha, tempo i ryzyko w jednej tehnice. W Passing Through pojawią się nowe elementy, dopasowane do dynamiki i znajomości PT grupy. Praktyka PT nastawione jest na wykorzystanie długotrwałego ćwiczenia, by zintensifikować doświadczenie. Na pierwszym miejscu -podstawa PT – przemierzanie przestrzeni oraz grupowa, spontaniczna kompozycja.”.

Małgorzata Haduch – tancerka/choreografka, absolwentka School for New Dance Development w Amsterdamie (2004), związana jest z holenderską i polską sceną free jazzową. Współpracowała w ostatniej dekadzie z takimi znakomitymi muzykami jak Ab Baars, Wilbert de Joode, Michael Zerang, Andy Moor i inni. Od w 2006 roku Małgorzata prowadzi grupę Unfnished Company, która skupia międzynarodowych artystów z różnych dziedzin sztuki (taniec współczesny, muzyka, video-art, fotografia). Haduch wyreżyserowała kilkanaście spektakli, a od 2012 roku realizuje swoje programy autorskie FreeThe Dance oraz Filmowe Wtorki o Improwizacji. Współpracowała z choreografami Davidem Zambrano, Katie Duck, Gabrielą Maiorino, a w teatrze z reżyserami Dariuszem Starczewskim, Pawłem Piterą i Roberto Palza. Stypendystką Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz kilkakrotnie nagrodzona dofinansowaniem z Instytutu Adama Mickiewicza – Program Kultura Polska Na Świecie. Uczy techniki Flying Low i improwizacji wg zasad Passing Through. www.freethedance.blogspot.com

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Warszawa: Centrum w Ruchu, Wawerska Strefa Kultury, ul. Żegańska 1a, w godz. 10.00-16.00 (z godzinną przerwą na obiad).

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close