Warsztaty

Warszawa/Centrum w Ruchu: Marysia Stokłosa – wakacyjny warsztat nowego tańca

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu: Marysia Stokłosa – wakacyjny warsztat nowego tańca

Centrum w Ruchu zaprasza na wakacyjne warsztaty, któe poprowadzi Marysia Stokłosa. Wstęp wolny! <strong>Zapisy:</strong> <a href="mailto:marysia_s@yahoo.com">marysia_s@yahoo.com</a> <strong>Prowadząca o warsztacie:</strong> Będziemy celebrować naturalną ekspresję ruchową dostępną każdemu bez względu na poziom zaawansowania i wiedzy tanecznej oraz wiek. Ćwiczenia, które zaproponuję dodatnio wpłyną na Wasze samopoczucie. Będą relaksujące, energetyzujące i inspirujące. Skupimy się na uwalniającej mocy tańca i improwizacji ruchowej, na tańcu jako formie sztuki oraz tańcu jako elemencie życia codziennego. Relaksując ciało pobudzimy swoją kreatywność aby twórczo i radośnie rozpocząć drugi miesiąc lata. <strong>Miejsce: </strong>Centrum w Ruchu (Wawerskie Centrum Kultury), ul. Żegańska 1A, sala 118, II piętro <strong>Jak dojechać? </strong>Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego) <strong>Partnerzy: </strong>Wawerskie Centrum Kultury, Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy <img title="Logo Wawerskie Centrum Kultury (miniaturka)" src="/wp-content/uploads/files/gfx/min/49a98118fa17d5490b6714bedd3c691a.jpeg" alt="Logo Wawerskie Centrum Kultury (miniaturka)" width="95" height="130" />      <img title="Zakochaj się w Wawrze (miniaturka)" src="/wp-content/uploads/files/gfx/min/32b7262ceea59e9d26a301a37d0d04c7.png" alt="Zakochaj się w Wawrze (miniaturka)" width="130" height="97" /> <span style="color: #606060; font-family: Helvetica; font-size: medium;"> </span>

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum w Ruchu zaprasza na wakacyjne warsztaty, któe poprowadzi Marysia Stokłosa. Wstęp wolny!

Zapisy: marysia_s@yahoo.com

Prowadząca o warsztacie:

Będziemy celebrować naturalną ekspresję ruchową dostępną każdemu bez względu na poziom zaawansowania i wiedzy tanecznej oraz wiek. Ćwiczenia, które zaproponuję dodatnio wpłyną na Wasze samopoczucie. Będą relaksujące, energetyzujące i inspirujące. Skupimy się na uwalniającej mocy tańca i improwizacji ruchowej, na tańcu jako formie sztuki oraz tańcu jako elemencie życia codziennego. Relaksując ciało pobudzimy swoją kreatywność aby twórczo i radośnie rozpocząć drugi miesiąc lata.

Miejsce: Centrum w Ruchu (Wawerskie Centrum Kultury), ul. Żegańska 1A, sala 118, II piętro

Jak dojechać? Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego)

Partnerzy: Wawerskie Centrum Kultury, Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Logo Wawerskie Centrum Kultury (miniaturka)      Zakochaj się w Wawrze (miniaturka)


powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close