Warszawa: Diana Thielen – warsztaty Axis Syllabus

Zdjęcie: Warszawa: Diana Thielen – warsztaty Axis Syllabus

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Oniśk zaprasza na warsztaty Axis Syllabus z  Dianą Thielen, tancerką, certyfikowaną nauczycielką Axis Syllabus, feministką oraz studentką edukacji i gender studies. Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich ciał i dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania.
Godziny: pt: 18.30-21.00, sob: 14.00-21.00 (90 min. przerwy), nd: 10.30 -17.00 (90 min. przerwy)

Koszt: 280-380 zł (ile możesz) przy wpłacie zaliczki 100 zł lub całej kwoty do 28 lutego. 330-380 zł (ile możesz) przy wpłacie po tym terminie.

Pytania i zapisy: Natalia Oniśk: to.punkt.kontaktu@gmail.com lub 663 480 307.

Ten warsztat kładzie nacisk na praktykę jako pracę badawczą i wykorzystuje ustalenia pochodzące z Axis Syllabus w tańcu i w jodze. Na porannej sesji uczestnicy skupią się na asanach, popołudnia poświęcone będą praktyce tanecznej. Sięgną do badań z zakresu anatomii, fizyki i biomechaniki, żeby badać złożoną koordynację ludzkiego ciała i doświadczać jej w ruchu. Będą badać i poddawać refleksji frazy ruchowe oraz tworzyć różne sposoby ich doświadczania i praktykowania. Poszukiwania będą prowadzić przez materiał choreograficzny, jak również przez improwizację, improwizację kontaktową i partnerowania. Uczestnicy wejdą w dialog z ciałem, żeby stosować odkrycia w najróżniejszych sytuacjach ruchowych. Ten warsztat oparty na ustaleniach pochodzących z Axis Syllabus przeznaczony jest dla wszystkich ciał i dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania.

Diana Thielen jest tancerką, certyfikowaną nauczycielką Axis Syllabus, feministką oraz studentką edukacji i gender studies. Pracuje w różnych rolach w obszarze ruchu. Jej projekty krążą wokół tańca/jogi/pedagogiki, współpracy i wymiany artystycznej, jak również organizowania spotkań. Diana dzieli się swoimi pytaniami i spostrzeżeniami z pogranicza polityki ciała, axis syllabus i jogi na swoim blogu www.movementactivism.com

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 14:00

Warszawa: Szkoły im.Cecylii Plater-Zyberkówny, ul. Piękna 24/26

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close