Warszawa/Dom Kultury Kadr: „Projekt: 3 Siostry”

Zdjęcie: Warszawa/Dom Kultury Kadr: „Projekt: 3 Siostry”

Projekt 3 Siostry. fot.W.Pawlowska-Ciaglo

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja ART_committed zaprasza na pokaz spektaklu teatru tańca Projekt: 3 siostry w reżyserii, choreografii i wykonaniu Agnieszki Bednarz, Pauliny Jóźwickiej i Katarzyny Kostrzewy, inspirowany jednym z najwybitniejszych dzieł Antoniego Czechowa.

o Projekcie: 3 siostry:

Czy marzenia trzymają nas przy życiu? Marzenia o spełnieniu, miłości, bliskości…

Czy mamy siłę, żeby za nimi podążać?

Trzy siostry: Olga, Masza i Irina tkwią w sieci skomplikowanych relacji, niespełnienia i tęsknot. Śmiech przeplata się ze smutkiem, złością, refleksją.

Niespełna godzinny kalejdoskop wydarzeń opowiadany nie tylko słowem, a przede wszystkim tańcem i gestem. Bohaterki z nadzieją wołają: „do Moskwy!”. Czy Moskwa będzie spełnieniem?

Zobacz i przeżyj historię sióstr Prozorov!

choreografia i wykonanie: Agnieszka Bednarz, Paulina Jóźwicka/Magdalena Fejdasz, Katarzyna Kostrzewa

kostiumy: RISK made in Warsaw
muzyka: collage

czas trwania: 45 min

Projekt jest współfinansowany przez m.st.Warszawa w ramach programu ART_AKCJA Fundacji ART_committed, zakładającego regularną prezentację spektakli teatru tańca w Warszawie. Partnerem programu jest Dom Kultury Kadr.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Przemysława Gintrowskiego 32

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close