Warszawa/Dom Kultury Zacisze: Santi Bello – warsztaty Contemporary/Jazz i Biodance

Zdjęcie: Warszawa/Dom Kultury Zacisze: Santi Bello – warsztaty Contemporary/Jazz i Biodance

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Sobota dla Małych i Dużych Dom Kultury Zacisze zaprasza na warsztaty Contemporary/Jazzu oraz Biodance, które poprowadzi Santi Bello. Warsztaty przeznaczone są dla uczestników w wieku 16+. Obowiązują zapisy, maksymalna liczba uczestników: 20 osób.

Koszt: 30 zł/ 1 warsztat, 50 zł/2 warsztaty, 80 zł/4 warsztaty.

Zgłoszenia: pr@zacisze.waw.pl, tel. 22 679 84 69, 22 743 87 10.

Santi Bello – tancerz i choreograf w Teatrze Rampa, wystąpił w musicalach: Rent, Broadway Street czy MusicaLove. Rozpoczął naukę baletu w wieku 16 lat w swoim rodzinnym mieście pod okiem Lenity Lindell, solistki Baletu Narodowego Finlandii. Kontynuował naukę tańca współczesnego i baletu klasycznego w Teatrze Victoria, z Charo Feblesem i Gonzalo Saragossą (Konserwatorium María de Avila, Madryt). W 2004 roku zdobył pierwsze miejsce w balecie klasycznym i drugie miejsce w tańcu nowoczesnym w konkursie Young prospects of Tenerife. W 2005 roku przeniósł się do Las Palmas de Gran Canaria, gdzie pobierał nauki u Orlando Salgado (Królewskie Konserwatorium Tańca w Madrycie), Marii Eulate (Carmen Roche), Anatola Janowsky’ego i Carmen Robles (centrum choreograficzne w Las Palmas).

Więcej

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 17:30

Warszawa: Dom Kultury Zacisze, ul. Blokowa 1. Contemporary/Jazz: 17.30-19.00 i Biodance: 19.30-21.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close