Warszawa: „Dookoła centrum” – warsztat improwizacji kontaktowej. Prowadzenie: Natalia Oniśk

Zdjęcie: Warszawa: „Dookoła centrum” – warsztat improwizacji kontaktowej. Prowadzenie: Natalia Oniśk

Fot. Szymon Jobkiewicz.

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Oniśk zaprasza na warsztat improwizacji kontaktowej,. Podczas tego warsztatu uczestnicy skupią się na poznawaniu centrum ciała, będą doświadczać co oznacza ruch z centrum, prowadzenie i podążanie centrum oraz badać relację centrum-peryferia. W tych poszukiwaniach wspierać ichbędą praktyki somatyczne: Body-Mind Centering®, przede wszystkim praca z organami wewnętrznymi i wzorcami rozwojowymi, anatomia doświadczalna, improwizacja i wyobraźnia.  Ważną częścią warsztatu będzie praca z dotykiem i drugą osobą, dlatego do udziału w zaproszone są osoby, które swoje pierwsze doświadczenia kontaktowe mają już za sobą.

Koszt: 80-120 zł (ile możesz) przy wpłacie do 22 sierpnia, 100-120 zł (ile możesz) przy wpłacie po tym terminie.
Numer konta do przelewu zostanie podany mejlem.

Pytania i zgłoszenia: kinspiracje@gmail.com

Prowadząca o sobie:

Tańczę improwizację kontaktową i uczę tej formy tańca. Jestem organizatorką wydarzeń związanych z tańcem i ruchem w Polsce, współzałożycielką Fundacji „Ciało Się”, której celem jest popularyzowanie i wspieranie pracy z ciałem/ Interesuje mnie somatyczne podejście do ruchu i jego wpływ na taniec solowy, improwizację kontaktową i pracę performatywną. W ciągu ostatnich kilku lat oprócz intensywnego studiowania t improwizacji kontaktowej, uczyłam się Metody Feldenkraisa®, Body-Mind Centering® i włączam elementy tych metod do CI.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Warszawa: Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32 (przy Dworcu Wschodnim), w godz. 11.00-18.30 (z 75-nutową przerwa na obiad i odpoczynek).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close