Warszawa/DZiK: Dansing po warszawsku

Zdjęcie: Warszawa/DZiK: Dansing po warszawsku

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Zespół Cała Praga Śpiewa poprzez realizację cyklicznych warsztatów muzykowania i wspólnego śpiewania kawiarnianego działa na rzecz odtwarzania dawnej tradycji wspólnego śpiewania i zabawy w Warszawie. Efektem tych działań jest powstanie nowej grupy muzycznej odwołującej się w swojej twórczości do folkloru warszawskiego. Grupa śpiewa razem już 3 lata. Aktualnie zespół Cała Praga Śpiewa tworzą seniorzy z Domu Dziennego Pobytu przy ulicy Brzeskiej 4, jak również seniorzy z innych dzielnic, którzy dołączyli do zespołu podczas realizacji projektów. Członkami zespołu są też muzycy z warszawskiego zespołu Czessband. Po koncercie odbędzie się Dancing po warszawsku. Dźwięki skrzypiącej płyty zapewni Kuba Kozak z Warszawiaków. Koordynacją projektu zajmują się animatorzy ze Stowarzyszenia Barwy Kultury.

Wstęp: 15 zł.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Warszawa: Dom Zabawy i Kultury DZiK, ul. Belwederska 44a

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close