Warszawa: Fabiana Mangialardi, Abian Hernandez – warsztaty taneczno-choreograficzne z tancerzami B’cause Dance Company

Zdjęcie: Warszawa: Fabiana Mangialardi, Abian Hernandez – warsztaty taneczno-choreograficzne z tancerzami B’cause Dance Company

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

B’cause Dance Company i Fundacja B’cause zapraszają na warsztaty taneczno-choreograficzne, które poprowadzą Fabiana Mangialardi (Włochy) oraz Abián Hernández (Hiszpania). Zaproszenie skierowane jest wszystkich do tancerzy o umiejętnościach na poziomie wyższym niż podstawowy, którzy chcą popracować nad udoskonaleniem techniki, poszerzeniem świadomości ciała i poznać proces powstawania spektaklu Faceless | Less Face.

O warsztatach:

1. Warsztat taneczny – prowadzenie: Fabiana Mangialardi, godz. 11.00-12.15

Program zajęć skupi się na rozgrzaniu ciała, poszerzeniu jego świadomości, szlifowaniu techniki tańca współczesnego. Uczestnicy będą mieli także możliwość nauczenia się fragmentu spektaklu. Tę część poprowadzi Fabiana Mangialardi.

2. Warsztat choreograficzny – prowadzenie: Abián Hernández, godz. 12.30-14.00

W czasie tego warsztatu tancerze przybliżą proces powstawania spektaklu. Będą to jednak w całości zajęcia praktyczne – uczestnicy będą mogli samodzielnie kreować ruch na podstawie różnych zadań improwizacyjno-choreograficznych, a w drugiej części warsztatu nauczą się sekwencji choreograficznych ze spektaklu.

Prowadzący: 

Fabiana Mangialardi – niezależna tancerka, pracująca we Włoszech i w innych krajach Europy. Swoją wiedzę i performatywność w tańcu współczesnym zaczęła zgłębiać w roku 2011 z Junior Dance Company Bari, pod kierownictwem Sary Accettury. Następnie dołączyła do University of Malta i ukończyła studia na kierunku taniec. Zaraz po ukończeniu szkoły, rozpoczęła roczny staż w Zfin Malta Dance Ensemble pod kierownictwem artystycznym Mavina Khoo. Niedawno założyła Collective Tanè, z którym rozwija swój potencjał twórczy i choreograficzny. Fabiana dołączyła do B’cause Dance Company podczas produkcji Faceless | Less Face.

Abián Nauzet Hernández Herrera –  pochodzi z Wysp Kanaryjskich, obecnie mieszka w Londynie. Absolwent UVA i ULPG. Ukończył edukację taneczną jako tancerz Natalii Mediny Escuela de Danza, a następnie dołączył do jej zespołu Compañia de Danza Natalia Medina w Las Palmas de Gran Canarias. Ponadto tańczył w Keneish Dance Company w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Wystąpił w Teatrze Pieśni Kozła we Wrocławiu w produkcji Wyspa Ivana Pereza. Pracował także przy mniejszych projektach, jak choćby Armada Davida Evansa. Stworzył i wykonał pracę pt. SAVIA, która otrzymała drugą nagrodę na BBionic Dance Festival w Madrycie, a ostatnio także ESPERA, która miała premierę podczas festiwalu Canarios dentro y fuera. Dołączył do B’cause Dance Company przy spektaklu Faceless | Less Face.

Cena: 30 zł – jeden warsztat, 50 zł – dwa warsztaty (jeśli przelew zostanie zrealizowany przed 5 czerwca: 25 zł, 40 zł). Płatność na miejscu lub przelewem na konto (dane do przelewu zostaną podane po rejestracji przez formularz).

Zapisy: przez wypełnienie formularza dostępnego tutaj. Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt: info@bcausedancecompany.com

Więcej informacji: www.bcausedancecompany.com, FB

Warsztaty są częścią projektu Faceless | Less Face współfinansowanego przez Biuro Kultury m.st. Warszawy.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Warszawa: Ośrodek Tańca Zawirowania, Belwederska 20/22 (wejście od ulicy Sułkowickiej)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close