Spektakle

Warszawa: Format Zero „Dancebody. Instalacja” – performans taneczny

Zdjęcie: Warszawa: Format Zero „Dancebody. Instalacja” – performans taneczny

Wersja do druku

Udostępnij

Format Zero i Galeria Apteka Sztuki zapraszają 31 maja na performans taneczny Dancebody. Instalacja towarzyszący wystawie prac Riny Yoon. Yoon to amerykańska artystka koreańskiego pochodzenia, której twórczość dotyka problemu tożsamości, miejsca oraz granic wyznaczanych przez świadomość jednostki. Wystawa obejmuje dwa cykle: Earthbody oraz instalacje.

Performans Dancebody. Instalacja skupia się na relacji między fizycznym działaniem a fizycznym obiektem, w nawiązaniu do narracji wystawy oraz na  kontekście tańca jako sposobu przedłużenia/uzupełnienia/kontrapunktu dla obiektów wizualnych w przestrzeni.

Format Zero

Taniec: Magdalena Baranowska, Małgorzata Gajdemska, Paulina Jędrzejczyk, Monika Kocańda, Natalia Meksa, Agnieszka Tyczyńska

Koncepcja i choreografia: Małgorzata Gajdemska, Iwona Wojnicka

Muzyka: kolaż muzyczny

 

Więcej o Galerii Apteka Sztuki:

http://www.aptekasztuki.eu/

https://pl-pl.facebook.com/pages/Galeria-Apteka-Sztuki/246850364144

 

Więcej o Stowarzyszeniu Format Zero:

http://www.formatzero.pl/
https://pl-pl.facebook.com/FormatAssociation

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close