Warszawa/IMIT: Leksykon tańca” – Ewa Wycichowska gościem spotkania w cyklu „Wszystko o tańcu”

Zdjęcie: Warszawa/IMIT: Leksykon tańca” – Ewa Wycichowska gościem spotkania w cyklu „Wszystko o tańcu”

Fot. A. Grabowski.

Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca serdecznie zaprasza do swojej siedziby  na kolejne spotkanie w cyklu Wszystko o tańcu. Gościem Instytutu będzie prof. Ewa Wycichowska: profesor w Zakładzie Tańca warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina i dyrektor Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu, jeden z najwybitniejszych choreografów tańca współczesnego w Polsce. W latach 70. i 80. była solistką Teatru Wielkiego w Łodzi.

Spotkanie będzie miało formę Leksykonu Ewy Wycichowskiej. Wśród tematów ważnych dla twórczości Pani Profesor omówione zostaną m. in. „hasła”:

Choreografowie
Choreologia
Dyrektor teatru tańca
Pedagog tańca
Polityka i taniec
Prawda w tańcu
Przyszłość tańca
Sztuka tańca
Tancerze
Technika tańca
Twórczość choreograficzna

Zapraszamy do przesyłania Państwa propozycji „haseł” do naszego leksykonu (na adres: imit@imit.org.pl). Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona prosimy o przesyłanie rezerwacji na ww. adres (w tytule maila nalezy podać: „Wszystko o tańcu” 21 października
2013).

Spotkanie będzie rejestrowane dla Pracowni Dokumentacji Tańca IMIT.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:30

Warszawa: Instytut Muzyki i Tańca, ul. Fredry 8, III piętro

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close