Warszawa: Intensywne warsztaty z Aurorą Lubos

Zdjęcie: Warszawa: Intensywne warsztaty z Aurorą Lubos

Fot. Marta Ankiersztejn

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Sztuka Ciała zaprasza na intensywne warsztaty z performerką Aurorą Lubos. Podczas dwóch dni pracy uczestnicy będą sprawdzać, co ich dotyka i w jaki sposób mogą ważne tematy przekładać na scenę. Liczba miejsc jest ograniczona.

Koszt: 320 zł przy wpłacie zaliczki (170 zł) lub całej kwoty do 17 lutego; 360 zł po 17 lutego.

Zapisy: joanna@sztukaciala.com

Prowadząca o warsztatach:

Będziemy szukać różnych środków wyrazu. To do czego jesteście przyzwyczajeni – język, którego przywykliście używać w swojej pracy na co dzień – odłożymy na chwilę na bok. Sprawdzimy, którędy powędrować pragnie wasz temat, jakie działania sprawią, że prawdziwie się on realizuje.

Aurora Lubos stworzyła kilka mocnych, autorskich spektakli solowych. Jest na scenie całą sobą, każdym milimetrem swojej uważności. Oddaje swoje ciało do dyspozycji swoich bohaterów. Powtarza, że swoimi działaniami chce pozwolić mówić tym, którzy nie są w stanie krzyczeć w swojej obronie, a chcieliby powiedzieć o swoim zapętleniu, o niemocy, o pragnieniu ciszy.

Współpracowała między innymi z Gdańskim Teatrem Tańca, Teatrem Dada von Bzdülöw czy Klubem Żak. Od 2000 roku jest aktorką prestiżowego brytyjskiego teatru Vincent Dance Theatre, z którym występowała w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, we Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Szkocji. Współpracowała z Avim Kaiserem, Honoratą Martin, Leszkiem Bzdylem, Melissą Monteros, Tatianą Baganową.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:00

Warszawa: Joga Studio Saska Kępa, ul. Elsterska 3A; sob: 13.00-20.00, nd: 10.00-17.00 (z godzinną przerwą na obiad).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close