Warszawa: Jennifer Backhaus – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa: Jennifer Backhaus – warsztaty

Fot. Szymon Ferfecki

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Scena Współczesna zaprasza na wiosenną zapowiedź XIII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania. Pokazowi spektakli zespołu Backhausdance towarzyszyć będą warsztaty (1,5 h), które poprowadzi Jennifer Backhaus.

Koszt: 30 zł.

Zapisy: ttzawirowania@gmail.com.

Jennifer Backhaus – założycielka i dyrektorka artystyczna Backhausdance, uhonorowana przez Chapman University nagrodą Distinguished Alumni 2017 oraz Alumni of the Year (2007) za artystyczne osiągnięcia z Backhausdance. Prace Jennifer zostały wyprodukowane przez Los Angeles Ballet, McCallum Theatre, Segerstrom Center for the Arts oraz TDC w Bay Area, pośród wielu innych. Wiele prac Jennifer zostało nagrodzonych, a jej dzieło Disintegration zostało zaprezentowane w Kennedy Center w Waszyngtonie, DC. Obecnie Jennifer jest nauczycielką tańca na Uniwersytecie Chapman. Jest także pedagogiem w Segerstrom Center for the Arts Education Programs. Posiada tytuł BFA w dziedzinie komunikacji i tańca na Chapman University oraz tytuł magistra z dziedziny choreografii na Uniwersytecie Hollins.

Pokaz spektakli Backhausdance – wiosenna zapowiedź XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Warszawa: Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close