Warszawa: Joanna Szkop i Klara Łucznik „Spaces” – work in progress

Zdjęcie: Warszawa: Joanna Szkop i Klara Łucznik „Spaces” – work in progress

<p><em>Spaces (work in progress)</em> jest laboratorium ruchu i zależności, odkrywaniem, zauważaniem i przełamywaniem barier i przyzwyczajeń. Byciem na granicy i byciem granicą. Pytaniem, które zadajemy sobie często, lecz głównie nieświadomie - co mnie konstytuuje i wyróżnia? Gdzie się kończę, a gdzie zaczynam?</p> <p> </p> <p>Wstęp wolny!</p> <p>Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja darmowych wejściówek: <a href="mailto:info@scek.pl" target="_blank" rel="noopener">info@scek.pl</a> (w tytule maila należy wpisać "Spaces"). </p>

Wersja do druku

Udostępnij

Spaces (work in progress) jest laboratorium ruchu i zależności, odkrywaniem, zauważaniem i przełamywaniem barier i przyzwyczajeń. Byciem na granicy i byciem granicą. Pytaniem, które zadajemy sobie często, lecz głównie nieświadomie – co mnie konstytuuje i wyróżnia? Gdzie się kończę, a gdzie zaczynam?

Wstęp wolny!

Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja darmowych wejściówek: info@scek.pl (w tytule maila należy wpisać „Spaces”).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close