Warszawa: Kasia Burzyńska, Yuliya Dzichkouskaya „Bliskość w Ruchu” – warsztaty dla dzieci i rodziców

Zdjęcie: Warszawa: Kasia Burzyńska, Yuliya Dzichkouskaya „Bliskość w Ruchu” – warsztaty dla dzieci i rodziców

fot. Iza Sawicka, materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Kasia Burzyńska i Yuliya Dzichkouskaya zapraszają na cykl zajęć dla dzieci (2-5 lat) i rodziców Bliskość w Ruchu. Spotkania mają formę zabawy połączonej z nauką ruchu, jednak najważniejszym ich aspektem jest budowanie więzi i bezpiecznej relacji rodzic–dziecko (w zajęciach mogą uczestniczyć także opiekunowie).

Prowadzące o warsztatach:

Będziemy biegać, skakać, turlać się, oddychać, latać i upadać, śmiać się i rozwijać spontaniczność. Ponadto, nasze spotkania to okazja do rozluźnienia i spontanicznej zabawy, również dla dorosłych. Znana jest zasada, że szczęśliwy rodzic, to szczęśliwe dziecko. Zapraszamy dzieci w wieku 2-5 lat wraz z opiekunami (może to być rodzic lub inny opiekun, z którym dziecko czuje się dobrze).

Zajęcia odbywają się w piątki w godz. 17.30-18.30 (organizatorzy proszą o przybycie 10-15 min wcześniej oraz o zabranie wygodnego stroju i wody)

Koszt: 50 zł za zajęcia dla pary (dziecko + opiekun); 80 zł dla 2 rodziców i 2 dzieci.

Bilety: online

Istnieje także możliwość wykupienia karnetu na 4 lub 8 spotkań:

4 spotkania – 180 zł za parę / 300 zł 2 rodziców + 2 dzieci

8 spotkań – 320 zł  za parę / 560 zł 2 rodziców + 2 dzieci

Karnety: online

Zgłoszenia uczestnictwa/pytania:

katarzyna.sz.burzynska@gmail.com

julia.dichkovskaja@gmail.com

W zgłoszeniu należy podać:

– wiek dziecka

– nr telefonu do kontaktu

– imię i nazwisko rodzica/opiekuna

Prowadzące:

Kasia Burzyńska – psycholog, performerka. Praktykuje improwizację, improwizację kontaktową i techniki budowania świadomości ciała, wykorzystując je w pracy z kolektywem SzurSure. Eksploruje ruch jako alternatywną formę komunikacji i narzędzie wykorzystywane w rozwoju dorosłych i dzieci.

Yuliya Dzichkouskaya – członkini Laboratorium Teatralno-Społecznego (LTS), współzałożycielka kolektywu SzurSure specjalizującego się w działaniach site-specific. Od 6 lat zajmuje się improwizacją taneczną. Czerpie z improwizacji, partneringu, improwizacji kontaktowej, technik świadomościowych, ruchu autentycznego i tańca współczesnego. Skończyła kurs choreografii eksperymentalnej w Centrum w Ruchu w 2018 roku. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w roku 2019. W pracy z dziećmi i dorosłymi dziećmi skupia się na wyobraźni, szukaniu przyjemności, autentyczności i spontaniczności w ruchu.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:30

Warszawa: Zimba Warszawa, ul. Skaryszewska 15, w godz. 17.30-18.30

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close