Inne

Warszawa/Kino Elektronik/Międzynarodowy Dzień Tańca: „5 tańców” – reż. Alan Brown

Zdjęcie: Warszawa/Kino Elektronik/Międzynarodowy Dzień Tańca: „5 tańców” – reż. Alan Brown

Kino Elektronik z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zaprasza na pokaz filmu <em>5 tańców</em>. <strong>O filmie:</strong> Chip (Ryan Steele) jest utalentowanym, 18-letnim tancerzem, który niedawno przyjechał z Kansas do Nowego Jorku na stypendium w szkole baletowej. Tam został dostrzeżony przez Anthony’ego, który zaprosił go do swojego zespołu. Trwają właśnie intensywne próby do nowej choreografii. Między Chipem i drugim tancerzem, Theo zaczyna rodzić się nieśmiała namiętność. Jednak Chip ma coraz większe problemy, żeby utrzymać się w Nowym Jorku. Nie może liczyć na pomoc rodziców, którzy woleliby, żeby wrócił do domu. <strong>reżyseria: </strong>Alan Brown <strong>występują: </strong>Ryan Steele, Reed Luplau, Catherine Miller, Kimiye Corwin <strong>produkcja: </strong>USA 2013 <strong>czas trwania: </strong>83 min BILETY – do nabycia w kasie kina oraz <a href="https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-5-tancow-mala-sala-miedzynarodowy-dzien-tanca-50124?id=244901" target="_blank" rel="noopener">on-line</a> REZERWACJE – <a href="mailto:rezerwacje@kinoelektronik.pl" target="_blank" rel="noopener">rezerwacje@kinoelektronik.pl</a>

Wersja do druku

Udostępnij

Kino Elektronik z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zaprasza na pokaz filmu 5 tańców.

O filmie:

Chip (Ryan Steele) jest utalentowanym, 18-letnim tancerzem, który niedawno przyjechał z Kansas do Nowego Jorku na stypendium w szkole baletowej. Tam został dostrzeżony przez Anthony’ego, który zaprosił go do swojego zespołu. Trwają właśnie intensywne próby do nowej choreografii. Między Chipem i drugim tancerzem, Theo zaczyna rodzić się nieśmiała namiętność. Jednak Chip ma coraz większe problemy, żeby utrzymać się w Nowym Jorku. Nie może liczyć na pomoc rodziców, którzy woleliby, żeby wrócił do domu.

reżyseria: Alan Brown

występują: Ryan Steele, Reed Luplau, Catherine Miller, Kimiye Corwin

produkcja: USA 2013

czas trwania: 83 min

BILETY – do nabycia w kasie kina oraz on-line

REZERWACJE – rezerwacje@kinoelektronik.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close