Inne

Warszawa/Kino Elektronik/Międzynarodowy Dzień Tańca: „Biały kruk” – reż. Ralph Fiennes

Zdjęcie: Warszawa/Kino Elektronik/Międzynarodowy Dzień Tańca: „Biały kruk” – reż. Ralph Fiennes

Kino Elektronik z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zaprasza na pokaz filmu <em>Biały kruk</em>. <strong>O filmie:</strong> Zaledwie 22-letni mężczyzna, ubrany w ciemny garnitur i beret, siedzi w samolocie lecącym z Sankt Petersburga do Paryża. Jest 1961 rok, Rudolf Nuriejew nie jest jeszcze sławnym idolem, ikoną, póki co, jest członkiem Kirov Ballet Company, młodym mężczyzną, który po raz pierwszy w życiu opuszcza Rosję. Paryskie życie oszałamia go, zatapia się w kulturze, sztuce, muzyce i wszystkim, co ma do zaoferowania to niezwykłe, nigdy niegasnące miasto. Dlatego z tym większą uwagą przyglądają mu się oficerowie KGB, nieufnie patrzący na rodzącą się między Nuriejewem i paryżanką Clarą Saint przyjaźń. Kiedy więc młody artysta otrzymuje szokujący rozkaz, decyduje się na krok w nieznane. Krok, który narazi go i jego rodzinę na wielkie niebezpieczeństwo. <strong>reżyseria: </strong>Ralph Fiennes <strong>występują: </strong>Oleg Ivenko, Ralph Fiennes, Louis Hofmann, Adèle Exarchopoulos <strong>produkcja: </strong>USA 2018 <strong>czas trwania: </strong>122 min BILETY – do nabycia w kasie kina oraz <a href="https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-bialy-kruk-miedzynarodowy-dzien-tanca-50129?id=244903" target="_blank" rel="noopener">on-line</a> REZERWACJE – <a href="mailto:rezerwacje@kinoelektronik.pl" target="_blank" rel="noopener">rezerwacje@kinoelektronik.pl</a>

Wersja do druku

Udostępnij

Kino Elektronik z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zaprasza na pokaz filmu Biały kruk.

O filmie:

Zaledwie 22-letni mężczyzna, ubrany w ciemny garnitur i beret, siedzi w samolocie lecącym z Sankt Petersburga do Paryża. Jest 1961 rok, Rudolf Nuriejew nie jest jeszcze sławnym idolem, ikoną, póki co, jest członkiem Kirov Ballet Company, młodym mężczyzną, który po raz pierwszy w życiu opuszcza Rosję. Paryskie życie oszałamia go, zatapia się w kulturze, sztuce, muzyce i wszystkim, co ma do zaoferowania to niezwykłe, nigdy niegasnące miasto. Dlatego z tym większą uwagą przyglądają mu się oficerowie KGB, nieufnie patrzący na rodzącą się między Nuriejewem i paryżanką Clarą Saint przyjaźń. Kiedy więc młody artysta otrzymuje szokujący rozkaz, decyduje się na krok w nieznane. Krok, który narazi go i jego rodzinę na wielkie niebezpieczeństwo.

reżyseria: Ralph Fiennes

występują: Oleg Ivenko, Ralph Fiennes, Louis Hofmann, Adèle Exarchopoulos

produkcja: USA 2018

czas trwania: 122 min

BILETY – do nabycia w kasie kina oraz on-line

REZERWACJE – rezerwacje@kinoelektronik.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close