Warszawa/Kino Elektronik/Międzynarodowy Dzień Tańca: „Tango” – reż. Carlos Saura

Zdjęcie: Warszawa/Kino Elektronik/Międzynarodowy Dzień Tańca: „Tango” – reż. Carlos Saura

Wersja do druku

Udostępnij

Kino Elektronik z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zaprasza na pokaz filmu Tango.

O filmie:

Mario Suarez (Miguel Ángel Solá), utalentowany reżyser, został opuszczony przez żonę, Laurę (Cecilia Narova). By pokonać żal, rzuca się w wir realizacji filmu o tango. Pewnego wieczoru, kompletując doń obsadę, poznaje Elenę Flores (Mía Maestro), piękną młodą kobietę, która na nieszczęście okazuje się kochanką głównego sponsora filmu, Angela Larroca (Juan Luis Galiardo). Podczas zdjęć, Mario i Elena zakochują się w sobie bez pamięci. Odbywa się właśnie ważna próba sceny zbiorowej. W atmosferze stopniowo narastającego napięcia, jeden z ludzi Angela wolno toruje sobie pomiędzy tancerzami drogę do Eleny i wbija w jej pierś nóż. Tango kończy się, a tancerze, jeden po drugim, zamierają widząc Maria trzymającego w ramionach zwłoki Eleny.

reżyseria: Carlos Saura

występują: Miguel Ángel Solá, Cecilia Narova, Mía Maestro, Juan Carlos Copes

produkcja: Hiszpania 1998

czas trwania: 115 min

BILETY – do nabycia w kasie kina oraz on-line

REZERWACJE – rezerwacje@kinoelektronik.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close