Inne

Warszawa/Kino Elektronik/Międzynarodowy Dzień Tańca: „W rytmie Kuby” – reż. T.G. Herrington, Danny Clinch

Zdjęcie: Warszawa/Kino Elektronik/Międzynarodowy Dzień Tańca: „W rytmie Kuby” – reż. T.G. Herrington, Danny Clinch

Kino Elektronik z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zaprasza na pokaz filmu <em>W rytmie Kuby</em>. <strong>O filmie:</strong> <em>W rytmie Kuby</em> opowiada historię słynnego nowoorleańskiego zespołu Preservation Hall Jazz Band, który odtwarza swoje muzyczne korzenie i odkrywa połączenie, które przebiega znacznie głębiej niż można to sobie wyobrazić. Dołącz do zespołu, który przemierza Kubę w poszukiwaniu rodzimej muzyki. Muzyki, która przyczyniła się do powstania jazzu w Nowym Orleanie. Zobacz, jak spotkania z najbardziej kultowymi muzykami Kuby prowadzą do spontanicznej i uduchowionej współpracy. <strong>reżyseria: </strong>T.G. Herrington, Danny Clinch <strong>występują: </strong>Ben Jaffe, Walter Harris, Charlie Gabriel <strong>produkcja: </strong>Kuba, USA 2019 <strong>czas trwania: </strong>82 min BILETY – do nabycia w kasie kina oraz <a href="https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-w-rytmie-kuby-mala-sala-miedzynarodowy-dzien-tanca-50126?id=244899" target="_blank" rel="noopener">on-line</a> REZERWACJE – <a href="mailto:rezerwacje@kinoelektronik.pl" target="_blank" rel="noopener">rezerwacje@kinoelektronik.pl</a>

Wersja do druku

Udostępnij

Kino Elektronik z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zaprasza na pokaz filmu W rytmie Kuby.

O filmie:

W rytmie Kuby opowiada historię słynnego nowoorleańskiego zespołu Preservation Hall Jazz Band, który odtwarza swoje muzyczne korzenie i odkrywa połączenie, które przebiega znacznie głębiej niż można to sobie wyobrazić. Dołącz do zespołu, który przemierza Kubę w poszukiwaniu rodzimej muzyki. Muzyki, która przyczyniła się do powstania jazzu w Nowym Orleanie. Zobacz, jak spotkania z najbardziej kultowymi muzykami Kuby prowadzą do spontanicznej i uduchowionej współpracy.

reżyseria: T.G. Herrington, Danny Clinch

występują: Ben Jaffe, Walter Harris, Charlie Gabriel

produkcja: Kuba, USA 2019

czas trwania: 82 min

BILETY – do nabycia w kasie kina oraz on-line

REZERWACJE – rezerwacje@kinoelektronik.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close