Warszawa: „Kontakt improwizacja” – warsztat wprowadzający; prowadzenie: Andrzej Woźniak

Zdjęcie: Warszawa: „Kontakt improwizacja” – warsztat wprowadzający; prowadzenie: Andrzej Woźniak

fot. Bartosz Bartosiński

Wersja do druku

Udostępnij

Andrzej Woźniak zaprasza na coroczny warsztat kontakt improwizacji, adresowany do osób, które chciałyby spróbować tej dyscypliny ruchowej w krótkiej, skondensowanej i intensywnej formie.

Podczas tego warsztatu nie nauczysz się niestety tańczyć kontakt improwizacji, gdyż to wymaga regularnej i konsekwentnej praktyki. Poznasz za to wybrane zagadnienia skupione wokół dotyku, techniki ruchu, improwizacji i tworzenia bezpiecznej przestrzeni (kolejność przypadkowa), które mogą być pomocne, jeśli zechcesz uczestniczyć w dżemach (jam sessions) kontakt improwizacji (z zasady wolnych od instruktażu).

Warsztat adresowany jest również do osób, które byłyby zainteresowane udziałem w prowadzonych przez Andrzeja Woźniaka kursach i chciałyby wcześniej poznać jego sposób pracy. W prowadzeniu warsztatu będzie pomagała mu Angelika Mizińska, świetna tancerka i organizatorka Festiwalu Kontakt Improwizacji Warsaw Flow.

Harmonogram:

26 września (sobota), godz. 11.00-18.00

27 września (niedziela), godz. 11.00-17.00

Koszt: 200 zł przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki w wysokości 80 zł do 16 września,

250 złotych po tym terminie

Osoby, które wezmą udział w warsztacie i zechcą kontynuować naukę w jednej z prowadzonych przez Andrzeja Woźniaka grup, otrzymają zniżkę 100 zł na zajęcia.

W warsztacie może uczestniczyć maksymalnie 20 osób (musi zebrać się 10, żeby warsztat się odbył).

Uwaga: warsztaty będą na bieżąco dostosowywane do sytuacji pandemicznej. Może to oznaczać inny limit osób lub, w ostateczności, odwołanie wydarzenia.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/227013678686581

Pytania i zgłoszenia: ej.posluchaj@gmail.com

Prowadzący o sobie:

Nazywam się Andrzej Woźniak. Uczę kontakt improwizacji od 2012 roku, głównie w Warszawie, niekiedy w innych miastach lub krajach. Studiuję Body-Mind Centering® w szkole Moveus. Publikuję teksty poetyckie w Internecie i druku. Okazjonalnie performuję.

 

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Warszawa: Studio Oddaj Ciężar, ul. Twarda 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close