Warszawa: Kontango (kontakt improwizacja i tango). Prowadzenie: Javier Cura

Zdjęcie: Warszawa: Kontango (kontakt improwizacja i tango). Prowadzenie: Javier Cura

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Oniśk zaprasza w dniach 6-7 maja 2017 (sobota-niedziela) do udziału w warsztatach kontango. Prowadzący, Javier Cura jest charyzmatycznym nauczycielem i tancerzem, który w swojej pracy korzysta z kontakt improwizacji, tanga, teatru fizycznego, biomechaniki i sztuk walki. Ten warsztat jest jednak czymś więcej niż tylko kompilacją technik z każdej z tych dziedzin. To przefiltrowana przez ciało i praktykę propozycja, w której gra, zabawa, komunikacja, zmysłowość, fizyczność i teatralność mieszają się ze sobą tworząc ekscytującą alchemiczną mieszankę oraz przestrzeń do poszukiwań, rozwoju tanecznego i ruchowego.

Warsztat jest otwarty dla wszystkich poziomów zaawansowania i osób zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy na temat ruchu.
Potrzebny będzie wygodny strój, skarpetki lub buty.
Nie jest potrzebny partner_ka ani doświadczenie w improwizacji kontaktowej czy tangu.

https://vimeo.com/110580854

Harmonogram:

Sobota w godz. 14.00 – 20.00 (z ok. godzinną przerwą na jedzenie)
Niedziela w godz. 10.30 – 16.30 (z ok. godzinną przerwą na jedzenie)

Cena: 230-330 zł (ile możesz) przy wpłacie zaliczki lub całej kwoty do 14 kwietnia, 280-330 (ile możesz) przy wpłacie po tym terminie. Zaliczka wynosi 100 zł i jest bezzwrotna.

Pytania i zgłoszenia: to.punkt.kontaktu@gmail.com

Prowadzi Javier Cura
– artysta argentyńskiego pochodzenia; jest performerem, choreografem oraz nauczycielem teatru fizycznego, kontanga i kontakt improwizacji na wielu kontynentach. Zapraszany na liczne festiwale CI m.in. we Freiburgu, San Francisco, jak również festiwale tanga – Phantastango, Alchemie Tango oraz Farma Dance Theatre Festival w Pradze.

Więcej informacji: http://www.javiercura.net/

http://www.youtube.com/watch?v=lts3nIA0rmg
http://www.youtube.com/watch?v=nM575qk7l2U
http://www.youtube.com/watch?v=elW1hxzzZDc

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Warszawa, Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32, (tuż obok dworca Warszawa Wschodnia), w sob. w godz. 14.00-20.00 (z godzinna przerwą), w ndz. w godz. 10.30-16.00 (z godzinną przerwą).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close