Warszawa, Kraków, Katowice: Joanna Duda, Katarzyna Pastuszak, Qba Janicki „Bambuko”

Zdjęcie: Warszawa, Kraków, Katowice: Joanna Duda, Katarzyna Pastuszak, Qba Janicki „Bambuko”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Mózg Powszechny, Bomba i Prepar zapraszają na wydarzenie muzyczno-ruchowe, w którym udział wezmą muzycy: Joanna Duda i Qba Janicki oraz performerka Katarzyna Pastuszak. Janicki współpracuje od lat z Jerzym Mazzolem oraz Sławkiem Janickim, udziela się na scenie klubowej solo oraz z Bartkiem Chmarą, współtworzy także konglomerat elektro-akustyczny o nazwie TIRVYOUS VAGON, produkuje współczesny raperski projekt HORE razem z Vieniem, na koniec będąc perkusistą Wojtek Mazolewski Quintet, gdzie gra m.in. z Joanną. Duda, prócz stażu w jazzowym kwintecie, ma za sobą liczne występy solowe, współtworzy nietuzinkowe J=J z Jankiem Młynarskim oraz zajmuje się aktywnie sztuką performance, zarówno od strony muzycznej jak i scenicznej, a od kilku lat wkracza także w scene teatralną. Działania dźwiękowe tych postaci opisuje niewerbalny, zjawiskowy wodzirej – performerka Katarzyna Pastuszak – znana ze spektakli Amareya Theatre & Guests, która poza sceną teatralną wielokrotnie występowała jako showgirl na klubowych imprezach. Androgyniczna i magnetyzująca postać wyłaniająca się z niebytu, będąca w transie mięsistych dźwięków Dudy i Janickiego, zaraża obserwatorów swoją gibkością.

Wstep: 20zł

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 21:00

Warszawa: Mózg Powszechny, ul. Zamoyskiego 20

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close