Warszawa: Labolab – intensywny warsztat „Israeli Contemporary”. Prowadzenie: Michael Getman

Zdjęcie: Warszawa: Labolab – intensywny warsztat „Israeli Contemporary”. Prowadzenie: Michael Getman

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Laboratorium Labanowskie LABOLAB działające w ramach Format Zero Group zaprasza na intensywny warsztat Israeli Contemporary wg autorskiego programu Michaela Getmana.  Warsztat poświęcony jest metodom pracy choreograficznej w autorskich spektaklach artysty. Artysta ujawni tajniki twórczości poprzez ćwiczenia, inspiracje i skojarzenia, którymi posługuje się, tworząc swoje prace. Spotkanie warsztatowe to szczególna okazja dla osób poszukujących, ciekawych i twórczych.

 

 

Michael Getman: izraelski tancerz, choreograf i pedagog tańca. Urodzony w Izraelu w 1978 r. Współpracował z Batsheva Dance Company (Izrael), The Pretty Ugly Dance Company/Amanda Miller (Niemcy) oraz z Marguerite Donlon (Niemcy). Od 2005 r. pracuje w Izraelu jako niezależny choreograf, odnosząc sukcesy na najwyższym poziomie i aktywnie uczestnicząc w międzynarodowych projektach tanecznych.  Michael jest autorem wielu projektów i choreografii w ramach uznanych festiwali takich jak Curtain Up (Izrael), International Exposure (Izrael), Chaillot Theatre National De Paris,  Holland Dance festival, Open Look Festival (St.Petersburg), Terni festival (Włochy), Bassano Del Grappa i wielu innych. Kontynuuje poszukiwania języka choreograficznego współpracując z artystami w Izraelu i za granicą. W 2006 r. otrzymał stypendium American Israel Cultural Foundation dla obiecujących młodych choreografów. Zdobywca wielu nagród w tym nagrody specjalnej w 2009 r. w konkursie Choreographic Miniatures Competition/Festival w Belgradzie (Serbia), drugiej nagrody za solo „M-Fiction” i pierwszej nagrody za wybitny występ w ramach International Choreography Competition w Kopenhadze (Dania) w 2008 r. Prowadzi warsztaty tańca i improwizacji w wielu krajach zarówno dla profesjonalnych tancerzy jak i amatorów, a także dla studentów sztuk wizualnych.

Michael Getman gości w Polsce na zaproszenie Maat Festival Israel Now 2014.

W jakiej cenie?

210 PLN

Dane do przelewu na stronie www.formatzero.pl

Jak się zgłaszać?

info@formatzero.pl

tel. +48 601 054 145

Organizatorzy

Laboratorium Labanowskie LABOLAB w ramach Format Zero Group

Więcej informacji:

www.formatzero.pl
www.facebook.com/FormatAssociation

ARCHIWUM PREZENTACJI

Warszawa: Centrum Tańca Zawirowaniaul. Wspólna 61 lok. 101, w godz. 10.00-13.30.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close