Warszawa/Lepsza ja/#SPA – Summertime Performing Arts: Iza Szostak „Inhalatorium” – cykl warsztatów dla seniorów

Zdjęcie: Warszawa/Lepsza ja/#SPA – Summertime Performing Arts: Iza Szostak „Inhalatorium” – cykl warsztatów dla seniorów

Fot. Jana Schildt

Wersja do druku

Udostępnij

Wystawa Lepsza ja jest refleksją na temat współczesnej kultury indywidualizmu, jej przyczyn, efektów i skutków ubocznych. Składa się z działań, performansów, treningów i warsztatów z udziałem publiczności, a jej przestrzeń stanie się sceną, siłownią, salą do jogi i gabinetem terapeutycznym oraz miejscem rozmowy. Centrum w Ruchu zaprasza na #SPA – Summertime Performing Artswego rodzaju pobyt rezydencyjny. Przez tydzień sale Zachęty staną się miejscem działań choreograficznych. #SPA to miejsce gdzie zegar zwalnia, przestrzeń spędzania czasu bez ograniczeń, bez początku i końca wydarzeń, to możliwość pobycia z ciałem własnym i innych osób. W ramach rezydencji i wystawy Iza Szostak poprowadzi cykl warsztatów dla seniorów Inhalatorium.

Obowiązują zapisy: formularz

Informacje: informacja@zacheta.art.pl albo telefonicznie 22 556 96 51

O warsztacie:

Inhalatorium to miejsce wypoczynku, ale i kolektywnego wysiłku. Morski mikroklimat Inhalatorium o każdej porze roku skutecznie relaksuje, niwelując przemęczenie. Wygodne leżaki i wyciszające słodko-gorzkie rytmy muzyki gwarantują przyjemny odpoczynek. Podczas warsztatów uczestnicy będą uczyć się m.in. poppingu w zwolnionym tempie, czyli stylu tańca hip-hop, który polega na szybkim spinaniu i rozluźnianiu mięśni. Znajdą czas na śpiewanie piosenek, a może nawet chóralne wycie. Dominować będzie jednak cisza, a komunikacja potoczy się bezgłośnie poprzez wymianę kart à la flirt towarzyski.

Wydarzenie odbywa się w ramach programu Zachęta na lato realizowanego dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawa.

Zakochaj się w Warszawie - logo finansowanie (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 12:00

Warszawa: Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, pl. Małachowskiego 3; godz. 12.00-14.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close